66977907 | 021-66383606  

نرم افزار فست فود | دانلود نرم افزار فست فود و کافی شاپ

نرم افزار فست فود | دانلود نرم افزار فست فود و کافی شاپReviewed by Admin on Mar 23Rating:

نرم افزار فست فود

نرم افزار فست فود و کافی شاپ، محصولی از عارف رایانه جهت حسابداری و مدیریت انواع مراکز فست فود و کافی شاپ می باشد.

فست فود و کافی شاپ داران توسط این نرم افزار می توانند به سادگی و در کوتاه ترین زمان، برای مشتریان خود فیش صندوق صادر کرده، و بخش صندوق و انبارگردانی فست فود و کافی شاپ خود را مدیریت نمایند. تعریف انواع کالا و نوشیدنی، تعریف پیک،فروش سالن،انبارداری، صدور انواع فاکتور، چاپ فیش صندوق و آشپزخانه و … از امکانات مهم نرم افزار حسابداری فست فود و کافی شاپ عارف رایانه می باشد. .

نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه مجهز به سیستم سامانه پیام کوتاه و سیستم کالرآیدی می باشد و می تواند به طور خودکار برای مشتریان پیامک های یادآوری، صورتحساب و … ارسال نماید و از طرفی مشخصات فرد تماس گیرنده با فست فود و کافی شاپ را از طریق تلفن شناسایی و برای منشی نمایش داده و به راحتی برای ایشان فیش غذا صادر نماید نماید.

دانلود نرم افزار فست فود و کافی شاپ

سفارش و دانلود نسخه اصلی نرم افزار فست فود و کافی شاپ

با سفارش آنلاین و خرید نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ عارف رایانه، می توانید نسخه اصلی این نرم افزار را در کمتر از چند دقیقه دانلود و بر روی رایانه خود نصب و استفاده نمائید.

(تعرفه قیمت های قرار گرفته ویژه تابستان 1395 می باشد)

نوع کاربری:

تک کاربره

نصب بر روی یک رایانه

تحت شبکه (دو کاربره)

نصب بر روی رایانه پزشک و منشی

تحت شبکه (پنج کاربره)

یک رایانه سرور و چهار رایانه کلاینت

قیمت (تومان):

249،000

349،000

599،000

+ سفارش
+ سفارش
+ سفارش

 

عکس های برنامه فست فود و کافی شاپ

برخی از تصاویر محیط نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ عارف رایانه

برای پیمایش تصاویر این نرم افزار می توانید بر روی تصاویر بند انگشتی فوق کلیک نمایید.

درباره نرم افزار فست فود

نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه نرم افزاری است که توسط شرکت عارف رایانه جهت مدیریت فست فود و کافی شاپ تولید شده است.
این نرم افزار با مجهز بودن به سیستم کالرآیدی و پیامک تمام امور فست فود ها و کافی شاپ ها را حسابداری و مدیریت می نماید. فست فود داران و کافی شاپ داران می توانند به راحتی منوی روزانه فروش خود را در این سیستم تعریف و دسته بندی نموده و در مدت زمان کوتاه برای مراجعین یا مشتریان فست فود خود فاکتورهای فروش صادر نماید و از لیست فاکتورهای فروش خود گزارشات جامع صندوق تهیه نمایندو
در نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه، شما قادر هستید کلیه فاکتورهای خرید فروش از منوی روزانه خود را در سیستم ثبت کرده و از خرید و فروش و موجودی کالاهای خود گزارش تهیه نمایئد. این نرم افزار با دسترسی سریع و محیط ساده به شما امکان دقت و امنیت بالاتر در مدیریت فروش مرکز را فراهم می کند. با این نرم افزار کافی شاپ و فست فود دیگر نگرانی از بابت گزارش ریز فاکتور ها نخواهید داشت همچنین سرویس دهی به مشتریان شما سریع تر و دقیق تر انجام می گیرد.
نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه با بیش از  8 سال سابقه اجرایی، هر ساله با امکانات جدید تر ارائه می گردد در حال حاضر نسخه 2016 این برنامه در بسیاری از فست فود و کافی شاپ های ایران و خارج از ایران نصب و در حال استفاده می باشد.
قیمت نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ نسبت به نرم افزار های مشابه تولید شده، بسیار ارزان تر بوده و تا کنون بابت پشتیبانی و ارائه آپدیت های جدید در سالهای آتی استفاده از آن، هیچگونه هزینه اضافی از کاربران دریافت نگردیده است. کادر پشتیبانی و توسعه این نرم افزار مفتخر است به اینکه بخشی از مشتریان این محصول را توسط معرفی کاربران در حال استفاده آن بدست آورده است.

ویژگی های کلی نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ عارف رایانه

مشخصات فنی نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه

زبان برنامه نویسی بانک اطلاعاتی ویندوز های تحت پوشش حداکثر تعداد انبار و کالا حداکثر مشتری و قبض
Delphi 2015 Microsoft SQL Server Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows Server (نا محدود) (نا محدود)

.

امکانات اصلی نرم افزار فست فود و کافی شاپ

نرم افزار فست فود و کافی شاپ

چند سالی است که بحث تجهیز کردن فست فود ها و کافی شاپ ها یکی از امور مهم مدیران این مراکز گشته است. استفاده از نرم افزار فست فود در بعضی از فست فود ها آنقدر مهم شده است که بسیاری از این مراکز قادر به پاسخگویی مشتریان خود نیستند! نرم افزار فست فود تولید شده تا هزاران مشتری حضوری و تلفنی بدون اتلاف وقت سرویس دهی شده و گزارشات جامع برای مدیریت فست فود یا کافی شاپ ارائه گردد. شاید در گذشته تعداد مراجعین به فروشگاه های فست فود مثل این روزها نبوده باشد و ازدهام جمعیت طرفدار این نوع غذاها و کندی سیستم پاسخگویی، تولید کنندگان نرم افزار را بر این داشت تا یک محصول کاربردی برای این منظور تولید کنند. در حال حاضر نرم افزار های بسیاری در این زمینه تولید شده که یکی از پرکاربردترین آنها نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه می باشد.

نرم افزار فست فود و کافی شاپ

چرا نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه؟

عارف رایانه با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز تولید نرم افزار و مشاوره با مدیران فست فودها و کافی شاپ ها، نیاز های ضروری برای کنترل بهتر مشتریان این مراکز را مورد بررسی قرار داده و محصولی با کیفیت و سریع برای این منظور ارائه کرده. نرم افزار فست فود عارف رایانه نیازی به تخصص حسابداری ندارد و محیط ساده و زیبای آن، صندوفداران را جذب خود کرده و هر کاربر با هر سطح آشنایی با رایانه می تواند برای مشتریان فست فود قبض صادر کرده و از فاکتور های فروش و کالاهای انبار خود گزارشات متنوع تهیه نماید. این نرم افزار مجهز به سامانه ارسال پیامک به مشتریان است و می توان برای مشتریان پیامک گروهی ارسال نمود. همچنین سیستم آی دی کالر این نرم افزار فست فود، می تواند نام و آدرس تماس گیرندگان تلفنی با فست فود را شناسایی کند که تسریع سرویس دهی را به دنبال خواهد داشت.

نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ

سرعت نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه

نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه ، طوری طراحی شده تا در عرض چند ثانیه بتوان به مشتری یا مراجعین سرویس ارائه نمود. مدیران عزیز می توانند یکبار تمام منوی فروش خود و قیمت ها را در سیستم تعریف نمایند تا منشی یا صندوقدار تنها با یک کلیک فیش مربوط به غذا یا کالای خاص را برای مشتری و بخش آشپزخانه چاپ نماید. قسمت های گزارشگیری این نرم افزار نیز توسط منوهای قابل دسترس در صفحه اصلی برنامه قرار گرفته اند و شما با یک کلیک  می توانید با توجه به نیاز خود گزارش مختلف از سیستم انبارگردانی و فروش فست فود تهیه نمایید.

سرعت نرم افزار

جامعیت نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه

از نظر ما یک نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ خوب، نرم افزاری است که حدالامکان نیازهای اساسی مدیریت امور داخلی یک فست فود و کافی شاپ را دارا باشد. این نیاز ها در برخی موارد کاملا” تخصصی بوده مستلزم مشاوره با مدیران این مراکز میباشند. مانند بخش تعریف کالا و خدمات، بخش سیستم کالر آیدی، بخش مدیریت پیک ها و فروش خارج از سالن، بخش گزارشات انبار، بخش قبوض قابل چاپ برای مشتریان، بخش ارسال پیامک به مشتریان و بسیاری بخش های دیگر که برای یک فست فود امری ضروری است. نرم افزار فست فود کافی شاپ همواره امکانات درخواستی مشتریان را به این نرم افزار اضافه کرده است و در حال حاضر این نرم افزار به یک محصول جامع جهت مدیریت فست فود و کافی شاپ تبدیل شده است.

نرم افزار حسابداری فست فود و کافی شاپ

.
.

آموزش و راهنمایی های بعد از دانلود نرم افزار فست فود و کافی شاپ کاربران

از اینکه نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ عارف رایانه را برای استفاده در فست فود و کافی شاپ خود انتخاب نموده اید کمال سپاسگزاری را داریم. در ادامه مراحل نصب و راه اندازی این نرم افزار و نحوه نگهداری از سیستم را به صورت گام به گام، طی چند مرحله و حدالامکان ساده، برای شما تشریح می کنیم. توجه داشته باشید پس از مطالعه موارد ذیل صفحه ای تحت عنوان پرسش و پاسخ پیرامون نرم افزار فست فود و کافی شاپ را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم و در آن سوالات عمومی برخی کاربران استفاده کننده از این نرم افزار را همراه با پاسخ کارشناسان ما قرار دادیم می توانید مطالعه نمائید.
نصب و استفاده از نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ عارف رایانه

چک کردن تنظیمات زبان فارسی در ویندوز (قبل از نصب نرم افزار فست فود و کافی شاپ)

قبل از نصب نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه، ابتدا چک کنید تنظیمات مربوط به زبان فارسی، به طور صحیح در ویندوز انجام شده باشد! منظور از تنظیمات زبان فارسی، انتخاب کشور ایران، انتخاب زبان و کیبورد فارسی برای ویندوز می باشد که این تنظیمات در بخش کنترل پنل ویندوز قرار دارد. با توجه به نوع ویندوزی که بر روی رایانه خود نصب نموده اید، این تنظیمات را چک کنید. توجه داشته باشید در صورتی که این تنظیمات انجام نشده باشد ممکن است پس از نصب نرم افزار، منو ها و برخی قسمت های فارسی نرم افزار، به صورت علامت سوال (؟؟؟؟؟؟) برای شما نمایش داده شوند. پس در ابتدا تنظیمات مربوط به زبان فارسی را طبق راهنمایی های انجام شده در لینک زیر چک کنید.

تنظیمات زبان فارسی برای ویندوز XP
تنظیمات زبان فارسی برای ویندوز های Vista، ۷، ۸

نصب نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه (تک کاربره)

نصب نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه، با توجه به نوع کاربری (تک کاربره یا تحت شبکه)، کمی با هم متفاوت است. برای نصب نرم افزار فست فود و کافی شاپ بر روی یک رایانه (تک کاربره) تنظیمات خاصی نیاز نیست. فقط می بایست فایل دانلود شده از سایت عارف رایانه را را از حالت فشرده (zip) خارج کرده و عملیات نصب نرم افزار را طبق راهنمای زیر از مرحله ابتدا تا انتها دنبال کنید.

نصب نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه بر روی یک رایانه (تک کاربره)

نصب نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه (تحت شبکه)

در صورتی که قصد دارید از نرم افزار کافی شاپ عارف رایانه به صورت شبکه و یکپارچه استفاده نمائید، علاوه بر نصب این نرم افزار، چند نکته مهم را در خصوص شبکه، فایروال و تنظیمات اتصال نرم افزار از رایانه ای به رایانه دیگر را نیز باید مد نظر داشته باشید. مراحل نصب و نکات مربوطه به ترتیب در قسمت زیر قرار داده شده است، با کلیک بر روی هر لینک می توانید این عملیات را مورد مطالعه و بررسی قرار دهید. توجه داشته باشید در صورتی که رایانه ها را با هم (به طور صحیح) شبکه کرده باشید، مراحل 2 تا 6 چند دقیقه بیشتر وقت شما را نخواهد گرفت، اما انجام گام به گام این مراحل بسیار مهم است پس دقت لازم را برای این منظور به عمل آورید.

  1. رایانه هایی که قرار است نرم افزار فست فود بر روی آنها نصب گردد، می بایست با یکدیگر به طور صحیح شبکه شده باشند
  2. یکی از رایانه ها را بعنوان رایانه اصلی (سرور) انتخاب نمائید
  3. نرم افزار مایکروسافت اس کیو ال سرور (Microsoft SQL Server) را که همراه با نرم افزار دانلود کرده اید، بر روی رایانه سرور نصب نمائید
  4. نرم افزار فست فود و کافی شاپ را بر روی رایانه سرور و سایر رایانه ها (کلاینت ها) نصب نمائید
  5. تنظیمات فایروال و همچنین آنتی ویروس (درصورتی که قبلاً آنتی ویروس نصب کرده اید) را بر روی رایانه سرور انجام دهید
  6. تنظیمات مربوط به اتصال نرم افزار از سایر رایانه ها (کلاینت ها) به رایانه سرور را انجام دهید

آموزش استفاده از نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ

جهت آموزش نحوه استفاده از این نرم افزار به صفحه آموزش نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ عارف رایانه مراجعه نمائید.

نگهداری از اطلاعات نرم افزار  مدیریت فست فود و کافی شاپ عارف رایانه

نگهداری از اطلاعات نرم افزار

همانطور که می دانید، برنامه فست فود و کافی شاپ عارف رایانه، اطلاعات ثبت شده توسط شما را در محلی تحت عنوان “بانک اطلاعاتی” نگهداری می کند. فایل های بانک اطلاعاتی مربوط به نرم افزار فست فود و کافی شاپ، درون پوشه ای با نام Data و در محل نصب نرم افزار قرار می گیرند.
از آنجا که این احتمال وجود دارد در آینده به دلایلی رایانه شما دچار حادثه یا اختلال گردد و از طرفی اطلاعات مربوط به بیماران یک فست فود و کافی شاپ برای پزشک یا کاربران این مرکز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، باید این نکته مهم را در نظر داشته باشید که همیشه و طبق برنامه ریزی، از اطلاعات ثبت شده در سیستم، یک نسخه پشتیبان تهیه نمائید تا در مواقع اضطراری و بروز اشکال در رایانه، با دسترسی به آن، بتوانید اطلاعات سیستم را به حالت قبل بازگردانی نمائید. انجام این امور می تواند به طور خودکار و توسط نرم افزار انجام گردد اما کنترل و مدیریت آن، به عهده شما خواهد بود.

تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات سیستم

عملیات پشتیبانی به راحتی و توسط نرم افزار فست فود و کافی شاپ انجام پذیر است فقط قبل از انجام این عملیات می بایست ابتدا با عبارت “تهیه فایل پشتیبان از بانک اطلاعاتی” آشنا شوید.”تهیه فایل پشتیبان از بانک اطلاعاتی” که از دو طریق (دستی-خودکار) انجام می گردد، عملیاتی است که طی آن، نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ، از کل اطلاعات ثبت شده در سیستم، یک نسخه پشتیبان تهیه کرده و درون فایلی قرار می دهد. همچنین تاریخ و ساعتی که این کار را انجام داده اید نیز در عنوان نام این فایل قرار می گیرد تا هنگام مشاهده فایل پشتیبان، از نام آن متوجه شوید که این فایل در چه تاریخ و ساعتی تهیه شده است.
از آنجا که عملیات تهیه فایل پشتیبان، به تنهایی یک مقاله مجزا محسوب می شود، این مقاله را همراه با تصویر مربوطه و در قالب صفحه ای مجزا در وب سایت قرار داده ایم. برای مطالعه،بر روی لینک زیر، کلیک نمائید:

آموزش تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات ثبت شده در نرم افزار

بروز رسانی و دریافت ویرایش های جدید نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه

بروز رسانی نرم افزار فست فود

اگر چه همواره سعی بر این داشته ایم که محصولی بی کم و کاست و بدون اشکال به مشتریان ارائه کنیم، اما معتقدیم همچنان جای تغییر در نرم افزار وجود دارد. تغییراتی در راستای بهبود و توسعه این محصول که گاهی ممکن است به دلیل رفع اشکال یا باگ در نرم افزار باشد که از سوی کاربران اعلام شده اند و گاهی جهت ارائه امکانات بیشتر و کیفیت بالاتر. برای این منظور بخشی تحت عنوان “بروز رسانی” در نرم افزار های عارف رایانه قرار داده شده که توسط آن می توان نرم افزارخریداری شده را به ویرایش های جدید تر بروز رسانی نمود

دریافت ویرایش جدید نرم افزار از طریق وب سایت عارف رایانه

تغییرات انجام شده در نرم افزار فست فود و کافی شاپ، بلافاصله بر روی وب سایت عارف رایانه قرار خواهند گرفت و شما از منوی بروز رسانی نرم افزار که در صفحه اصلی این نرم افزار قرار گرفته شده است، می توانید از آخرین وضعیت آپدیت این محصول آگاهی پیدا کنید و در صورت لزوم، نرم افزار خود را در کمتر از چند دقیقه بروز رسانی کنید. عملیات بروز رسانی را نیز در قالب مقاله ای مجزا در وب سایت قرار داده ایم و برای مطالعه و چگونگی آن بر روی لینک زیر کلیک نمائید:

بروز رسانی آنلاین برنامه فست فود و کافی شاپ از طریق وب سایت عارف رایانه


پیشنهاد ویژه عارف رایانه

دستگاه کالر آیدی (Caller-ID) برای نرم افزار

در این بخش با نحوه راه اندازی دستگاه های کالر آیدی (Caller-ID) و استفاده آن در نرم افزار های شرکت آشنا خواهید شد.

نرم افزار مدیریت مطب

نرم افزار انبارداری و فروش عارف رایانه، یک برنامه ی ساده جهت کنترل و مدیریت کالاها در انبار های مختلف، صدور انواع فاکتور خرید و فروش توسط رایانه می باشد.

اخبار مهم
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت عارف رایانه هرگونه کپی پرداری با ذکر منبع آزاد است