66977907 | 021-66383606  

دانلود نرم افزار هتلداری

دانلود نرم افزار هتلداریReviewed by Admin on Mar 23Rating:

نرم افزار هتلداری عارف رایانه، محصولی از عارف رایانه جهت حسابداری و مدیریت انواع هتل و مراکز اسکان میهمانان میباشد.

هتلداران توسط این نرم افزار می توانند به سادگی و در کوتاه ترین زمان، عملیات اسکان میهمانان را مکانیزه نموده و ضمن صدور صورتحساب برای ایشان، و عملیات مدیریت اتاق ها، انبارداری و … انجام دهند.

نرم افزار هتلداری عارف رایانه مجهز به سیستم سامانه پیام کوتاه و سیستم کالرآیدی می باشد و می تواند به طور خودکار برای مشتریان پیامک های یادآوری، صورتحساب و … ارسال نماید و از طرفی مشخصات فرد تماس گیرنده با هتلداری را از طریق تلفن شناسایی و برای منشی نمایش داده و به راحتی برای ایشان فیش غذا صادر نماید نماید.

دانلود نرم افزار هتلداری

سفارش و دانلود نسخه اصلی نرم افزار مدیریت هتل

با سفارش آنلاین و خرید نرم افزار هتلداری عارف رایانه، می توانید نسخه اصلی این نرم افزار را در کمتر از چند دقیقه دانلود و بر روی رایانه خود نصب و استفاده نمائید.

(تعرفه قیمت های قرار گرفته ویژه بهار 1395 می باشد)

نوع کاربری:

تک کاربره

نصب بر روی یک رایانه

تحت شبکه (دو کاربره)

نصب بر روی رایانه پذیرش و مدیریت هتل

تحت شبکه (پنج کاربره)

یک رایانه سرور و چهار رایانه کلاینت

قیمت (تومان):

449،000

599،000

1,199،000

+ سفارش
+ سفارش
+ سفارش

 

عکس های برنامه هتلداری

برخی از تصاویر محیط نرم افزار هتلداری و مدیریت هتل عارف رایانه

برای پیمایش تصاویر این نرم افزار می توانید بر روی تصاویر بند انگشتی فوق کلیک نمایید.

درباره این نرم افزار

نرم افزار هتلداری عارف رایانه نرم افزاری است که توسط شرکت عارف رایانه جهت مدیریت هتل و مراکز اقامتی و اسکان میهمانان تولید شده است.
این نرم افزار با بهره گیری از بانک اطلاعاتی قدرتمند مایکروسافت اس کیو ال سرور، تمامی اطلاعات مربوط  به هتلداری پزشک را ثبت و نگهداری کرده و با فراهم نمودن قسمت مجزا جهت تعریف انواع خدمات پزشکی (که با توجه به هر هتلداری متغیر است)، امکان مدیریت هرگونه هتلداری را برای مدیران و کاربران این مراکز فراهم نموده است.
مدیران هتل توسط نرم افزار هتلداری عارف رایانه، به راحتی می توانند تعرفه اتاق ها و خدمات خود را در سیستم تعریف کرده و میهمانان مراجعه کننده را با توجه به آن پذیرش کرده و برای ایشان اتاق و خدمت ارائه نمایند. همچنین توسط نرم افزار هتلداری عارف رایانه می توان همزمان چند مجموعه هتل یا هتل آپارتمان را به صورت همزمان کنترل و مدیریت نمود. این عملیات با تعریف هتل های مختلف در نرم افزار امکان پذیر است.
نرم افزار هتلداری عارف رایانه با بیش از  8 سال سابقه اجرایی، همچنان در حال توسعه بوده و در حال حاضر، ویرایش 2016 این محصول در بسیاری از هتل ها ، مهمانسرا ها و مراکز مدیریت میهمان نصب و در حال استفاده می باشد.
قیمت نرم افزار مدیریت هتل عارف رایانه نسبت به نرم افزار های مشابه تولید شده، بسیار ارزان تر بوده و تا کنون بابت پشتیبانی و ارائه آپدیت های جدید در سالهای آتی استفاده از آن، هیچگونه هزینه اضافی از کاربران دریافت نگردیده است. کادر پشتیبانی و توسعه این نرم افزار مفتخر است به اینکه بخشی از مشتریان این محصول را توسط معرفی کاربران در حال استفاده آن بدست آورده است.

ویژگی های کلی نرم افزار هتلداری عارف رایانه

مشخصات فنی نرم افزار هتلداری عارف رایانه

زبان برنامه نویسی بانک اطلاعاتی ویندوز های تحت پوشش حداکثر تعداد پزشک و دستیار حداکثر تعداد پرونده
Delphi 2015 Microsoft SQL Server Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows Server (نا محدود) (نا محدود)

.

امکانات اصلی نرم افزار هتلداری

معرفی برنامه هتلداری

همانطور که می دانید در سالهای اخیر مجهز کردن هتل ها و مراکز اقامتی به سیستم های نرم افزاری و رایانه ای از مباحث مهم مدیریت هتل ها محسوب می گردد و بسیاری از هتل های و مهمانسراها و مراکز اسکان میهمان برای مدیریت بهتر و دقیق تر از رایانه و نرم افزار هتلداری استفاده می کنند. یکی از نرم افزار های قدرتمند هتلداری که بیش از ده سال در ایران سابقه اجرایی و نصب دارد نرم افزار هتلداری پارسیان گشت می باشد. نرم افزار هتلداری پارسیان گشت یک محصول نرم افزاری چند منظوره برای مدیریت هتل بوده و از محصولات نرم افزاری تولید شده توسط شرکت عارف رایانه می باشد. این نرم افزار در عین سادگی و سهولت تمامی مراحل آغاز و پایان اقامت میهمانان مراجعه کننده به هتل را کنترل و مدیریت می کند.

نرم افزار هتلداری

چرا نرم افزار هتلداری عارف رایانه؟

عارف رایانه پس از سالها همکاری با هتل های بیشمار در قسمت های مختلف ایران همچون تهران، مشهد، اصفهان، شیراز ، تبریز ، شمال ایران و … نیاز های اساسی مدیریت میهمانان هتل را بررسی کرده و نرم افزاری کارا برای این منظور تدارک دیده است. نرم افزار هتلداری این شرکت پس از سالها استفاده و تغییرات به نقطه ای رسیده است که کمتر کمبودی از نظر بهره گیری در هتل ها در آن احساس می شود. این نرم افزار بدون دانش حسابداری برای اکثریت کاربران رایانه قابل استفاده است و گزارشات و آمار های دقیق از روند تردد میهمانان و وضعیت اتاق ها را در کمتر از چند ثانیه می توان بدست آورد.

نرم افزار مدیریت هتل

سرعت نرم افزار هتلداری عارف رایانه

نرم افزار هتلداری عارف رایانه ، طوری طراحی شده تا در کمترین زمان بتوان اطلاعات مربوط به میهمانان، وضعیت اتاق ها ، صورتحساب و … را کنترل و مدیرت نمود. بعنوان مثال: در کمتر از چند ثانیه میتوان از کارکرد هتل و وضعیت خالی و پر بودن اتاق ها ، گزارش تهیه نمود و یا میهمانی خاص را را از لیست کل میهمانان جستجو کرد و از وضعیت مالی، اقامت و … ایشان آگاه شد. همجنین می توان به راحتی میهمانی را در بین اتاق های هتل جابه جا کرد یا وضعیت اتاق ایشان را به حالت رزور شده، کنسلی و تخلیه تغییر داد.

سرعت نرم افزار

جامعیت نرم افزار هتلداری عارف رایانه

یک نرم افزار مدیریت هتلداری خوب، نرم افزاری است که حدالامکان نیازهای اساسی مدیریت امور داخلی یک هتل و مهمانپذیر را دارا باشد. این نیاز ها در برخی موارد کاملا” تخصصی بوده مستلزم مشاوره با مدیران این مراکز میباشند. مانند اطلاعات مورد نیاز برای مراجعین هتل، اطلاعات و گزارشات مورد نیاز سیستم پذیرش، سیستم رک ، سیستم زرواسیون ، بخش رستوران و ترانسفر و … یا امکان تهیه گزارشات متنوع از قسمت های برنامه که در ادامه به چگونگی این عمل اشاره خواهیم کرد. تیم توسعه دهنده نرم افزار مدیریت هتلداری عارف رایانه، با مشاوره با جمعی از مدیران هتل حاضر، نسبت به تولید این محصول اقدام نمود و امروزه حتی مشتریان جدید نیز به نوعی در روند توسعه این محصول مشارکت دارند، گروه توسعه دهنده اما همه روزه با مطالعه نظرات و پیشنهادات سازنده کاربران استفاده کننده این محصول، سعی در ارائه هرچه بهتر و جامع تر بودن نرم افزار به کاربران خود داشته است.

نرم افزار مدیریت هتل

.
.

آموزش و راهنمایی های بعد از دانلود نرم افزار هتلداری

از اینکه نرم افزار مدیریت هتلداری عارف رایانه را برای استفاده در هتلداری خود انتخاب نموده اید کمال سپاسگزاری را داریم. در ادامه مراحل نصب و راه اندازی این نرم افزار و نحوه نگهداری از سیستم را به صورت گام به گام، طی چند مرحله و حدالامکان ساده، برای شما تشریح می کنیم. توجه داشته باشید پس از مطالعه موارد ذیل صفحه ای تحت عنوان پرسش و پاسخ پیرامون نرم افزار هتلداری را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم و در آن سوالات عمومی برخی کاربران استفاده کننده از این نرم افزار را همراه با پاسخ کارشناسان ما قرار دادیم می توانید مطالعه نمائید.
نصب و استفاده از نرم افزار مدیریت هتلداری عارف رایانه

چک کردن تنظیمات زبان فارسی در ویندوز (قبل از نصب نرم افزار هتلداری)

قبل از نصب نرم افزار هتلداری، ابتدا چک کنید تنظیمات مربوط به زبان فارسی، به طور صحیح در ویندوز انجام شده باشد! منظور از تنظیمات زبان فارسی، انتخاب کشور ایران، انتخاب زبان و کیبورد فارسی برای ویندوز می باشد که این تنظیمات در بخش کنترل پنل ویندوز قرار دارد. با توجه به نوع ویندوزی که بر روی رایانه خود نصب نموده اید، این تنظیمات را چک کنید. توجه داشته باشید در صورتی که این تنظیمات انجام نشده باشد ممکن است پس از نصب نرم افزار، منو ها و برخی قسمت های فارسی نرم افزار، به صورت علامت سوال (؟؟؟؟؟؟) برای شما نمایش داده شوند. پس در ابتدا تنظیمات مربوط به زبان فارسی را طبق راهنمایی های انجام شده در لینک زیر چک کنید.

تنظیمات زبان فارسی برای ویندوز XP
تنظیمات زبان فارسی برای ویندوز های Vista، ۷، ۸

نصب نرم افزار هتلداری عارف رایانه (تک کاربره)

نصب نرم افزار هتلداری عارف رایانه، با توجه به نوع کاربری (تک کاربره یا تحت شبکه)، کمی با هم متفاوت است. برای نصب نرم افزار هتلداری بر روی یک رایانه (تک کاربره) تنظیمات خاصی نیاز نیست. فقط می بایست فایل دانلود شده از سایت عارف رایانه را را از حالت فشرده (zip) خارج کرده و عملیات نصب نرم افزار را طبق راهنمای زیر از مرحله ابتدا تا انتها دنبال کنید.

نصب نرم افزار هتلداری عارف رایانه بر روی یک رایانه (تک کاربره)

نصب نرم افزار هتلداری عارف رایانه (تحت شبکه)

در صورتی که قصد دارید از نرم افزار هتلداری به صورت شبکه و یکپارچه استفاده نمائید، علاوه بر نصب این نرم افزار، چند نکته مهم را در خصوص شبکه، فایروال و تنظیمات اتصال نرم افزار از رایانه ای به رایانه دیگر را نیز باید مد نظر داشته باشید. مراحل نصب و نکات مربوطه به ترتیب در قسمت زیر قرار داده شده است، با کلیک بر روی هر لینک می توانید این عملیات را مورد مطالعه و بررسی قرار دهید. توجه داشته باشید در صورتی که رایانه ها را با هم (به طور صحیح) شبکه کرده باشید، مراحل 2 تا 6 چند دقیقه بیشتر وقت شما را نخواهد گرفت، اما انجام گام به گام این مراحل بسیار مهم است پس دقت لازم را برای این منظور به عمل آورید.

  1. رایانه هایی که قرار است نرم افزار مدیرت هتل بر روی آنها نصب گردد، می بایست با یکدیگر به طور صحیح شبکه شده باشند
  2. یکی از رایانه ها را بعنوان رایانه اصلی (سرور) انتخاب نمائید
  3. نرم افزار مایکروسافت اس کیو ال سرور (Microsoft SQL Server) را که همراه با نرم افزار دانلود کرده اید، بر روی رایانه سرور نصب نمائید
  4. نرم افزار هتلداری را بر روی رایانه سرور و سایر رایانه ها (کلاینت ها) نصب نمائید
  5. تنظیمات فایروال و همچنین آنتی ویروس (درصورتی که قبلاً آنتی ویروس نصب کرده اید) را بر روی رایانه سرور انجام دهید
  6. تنظیمات مربوط به اتصال نرم افزار از سایر رایانه ها (کلاینت ها) به رایانه سرور را انجام دهید

آموزش استفاده از نرم افزار مدیریت هتلداری

جهت آموزش نحوه استفاده از این نرم افزار به صفحه آموزش نرم افزار مدیریت هتلداری عارف رایانه مراجعه نمائید.

نگهداری از اطلاعات نرم افزار  مدیریت هتلداری عارف رایانه

نگهداری از اطلاعات نرم افزار

همانطور که می دانید، برنامه هتلداری عارف رایانه، اطلاعات ثبت شده توسط شما را در محلی تحت عنوان “بانک اطلاعاتی” نگهداری می کند. فایل های بانک اطلاعاتی مربوط به نرم افزار هتلداری عارف رایانه، درون پوشه ای با نام Data و در محل نصب نرم افزار قرار می گیرند.
از آنجا که این احتمال وجود دارد در آینده به دلایلی رایانه شما دچار حادثه یا اختلال گردد و از طرفی اطلاعات مربوط به بیماران یک هتلداری برای پزشک یا کاربران این مرکز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، باید این نکته مهم را در نظر داشته باشید که همیشه و طبق برنامه ریزی، از اطلاعات ثبت شده در سیستم، یک نسخه پشتیبان تهیه نمائید تا در مواقع اضطراری و بروز اشکال در رایانه، با دسترسی به آن، بتوانید اطلاعات سیستم را به حالت قبل بازگردانی نمائید. انجام این امور می تواند به طور خودکار و توسط نرم افزار انجام گردد اما کنترل و مدیریت آن، به عهده شما خواهد بود.

تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات سیستم

عملیات پشتیبانی به راحتی و توسط نرم افزار هتل داری عارف رایانه انجام پذیر است فقط قبل از انجام این عملیات می بایست ابتدا با عبارت “تهیه فایل پشتیبان از بانک اطلاعاتی” آشنا شوید.”تهیه فایل پشتیبان از بانک اطلاعاتی” که از دو طریق (دستی-خودکار) انجام می گردد، عملیاتی است که طی آن، نرم افزار مدیریت هتل، از کل اطلاعات ثبت شده در سیستم، یک نسخه پشتیبان تهیه کرده و درون فایلی قرار می دهد. همچنین تاریخ و ساعتی که این کار را انجام داده اید نیز در عنوان نام این فایل قرار می گیرد تا هنگام مشاهده فایل پشتیبان، از نام آن متوجه شوید که این فایل در چه تاریخ و ساعتی تهیه شده است.
از آنجا که عملیات تهیه فایل پشتیبان، به تنهایی یک مقاله مجزا محسوب می شود، این مقاله را همراه با تصویر مربوطه و در قالب صفحه ای مجزا در وب سایت قرار داده ایم. برای مطالعه،بر روی لینک زیر، کلیک نمائید:

آموزش تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات ثبت شده در نرم افزار

بروز رسانی و دریافت ویرایش های جدید نرم افزار هتلداری

بروز رسانی نرم افزار (آپدیت)

اگر چه همواره سعی بر این داشته ایم که محصولی بی کم و کاست و بدون اشکال به مشتریان ارائه کنیم، اما معتقدیم همچنان جای تغییر در نرم افزار وجود دارد. تغییراتی در راستای بهبود و توسعه این محصول که گاهی ممکن است به دلیل رفع اشکال یا باگ در نرم افزار باشد که از سوی کاربران اعلام شده اند و گاهی جهت ارائه امکانات بیشتر و کیفیت بالاتر. برای این منظور بخشی تحت عنوان “بروز رسانی” در نرم افزار های عارف رایانه قرار داده شده که توسط آن می توان نرم افزارخریداری شده را به ویرایش های جدید تر بروز رسانی نمود

دریافت ویرایش جدید نرم افزار از طریق وب سایت عارف رایانه

تغییرات انجام شده در نرم افزار هتلداری، بلافاصله بر روی وب سایت عارف رایانه قرار خواهند گرفت و شما از منوی بروز رسانی نرم افزار که در صفحه اصلی این نرم افزار قرار گرفته شده است، می توانید از آخرین وضعیت آپدیت این محصول آگاهی پیدا کنید و در صورت لزوم، نرم افزار خود را در کمتر از چند دقیقه بروز رسانی کنید. عملیات بروز رسانی را نیز در قالب مقاله ای مجزا در وب سایت قرار داده ایم و برای مطالعه و چگونگی آن بر روی لینک زیر کلیک نمائید:

بروز رسانی آنلاین نرم افزار هتلداری از طریق وب سایت عارف رایانه


پیشنهاد ویژه عارف رایانه

دستگاه کالر آیدی (Caller-ID) برای نرم افزار

در این بخش با نحوه راه اندازی دستگاه های کالر آیدی (Caller-ID) و استفاده آن در نرم افزار های شرکت آشنا خواهید شد.

نرم افزار مدیریت مطب

نرم افزار انبارداری و فروش عارف رایانه، یک برنامه ی ساده جهت کنترل و مدیریت کالاها در انبار های مختلف، صدور انواع فاکتور خرید و فروش توسط رایانه می باشد.

اخبار مهم
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت عارف رایانه هرگونه کپی پرداری با ذکر منبع آزاد است