دنیای فناوری و نرم افزار

حملات سایبری و آموزش مقابله با آن توسط کمپانی فیسبوک

فیسبوک آمادگی خود را برای آموزش هزاران نفر از دانش‌آموزان در مورد تهدیدات اینترنتی و حملات سایبری اعلام کرد.

بررسی کامل و جامع حملات سایبری

کمپانی فیسبوک اعلام کرد؛ ده‌ها هزار کودک در مدارس متوسطه، از طریق شبکه‌های اجتماعی می‌توانند در حیطه اقدامات اینترنتی برای مقابله با حملات سایبری آموزش داده شوند. نظرها بر این است که آموزش فیسبوک در این زمینه بسیار موثر خواهد بود.

حملات سایبری
Cyber Attack Crime

علاقه‌مندان به شرکت نرم‌افزاری عارف‌رایانه؛ این کمپانی یک میلیون پوند برای کمک به دانش‌آموزان در 4500 دبیرستان انگلستان برای تبدیل شدن آن‌ها به سفیران ایمنی دیجیتال در مورد نحوه مقابله با سوء‌ استفاده‌های آنلاین و حملات سایبری سرمایه‌گذاری کرد.

محدوده سنی مجاز برای ساخت یوزر

طبق برآوردهای شورای امنیت بریتانیا در مورد امنیت اینترنت، فیسبوک اعلام کرد که به تمامی افراد 13 سال به بالا، اجازه ساختن حساب‌ کاربری در فیسبوک و اینستاگرام داده خواهد شد. آموزش فیسبوک به دانش‌آموزان ایده‌ای بسیار نو می‌باشد.

فیسبوک اظهار داشته در کلاس درس، ارائه کمک آنلاین در مورد چگونگی مبارزه با حملات سایبری و تأمین مالی سازمان‌های خیریه جوانان برای انجام تمرینات چهره به چهره آموزش داده می‌شود.

Antigone Davis، رئیس امنیت ایمنی شبکه، بیان کرد: طی دهه گذشته، ما با استفاده از فیسبوک موفق به ایجاد زیرساخت‌هایی شدیم که به جوانان روش‌های مقابله با حملات سایبری و سوء استفاده‌های اینترنتی را آموزش می‌داد.

قوانین حفاظت اطلاعات جدید انتشار یافته

قوانین حفاظت از اطلاعات جدید نیز به سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیسبوک نیاز دارند تا پست‌های کاربران زیر 18 سال را در صورت تمایل آن‌ها حذف نمایند.

حملات سایبری

Karen Bradley، وزیر فرهنگ، اخیرا بیان کرد: اینترنت فرصت‌های شگفت‌انگیز و فوق‌العاده‌ای را در اختیار جوانان ما قرار می‌دهد، اما هر آنچه که در خارج از فضای مجازی غیرقابل قبول بوده، مسلما در فضای مجازی نیز قابل قبول نخواهد بود.

استراتژی مهم گروه‌های امنیتی در سرتاسر جهان این است که بتوانند با تولید انگیزه در بین تمامی رده‌های سنی موفق به ایجاد یک سری زیرساخت‌های مهم برای اطلاع‌رسانی چگونگی مقابله با حملات سایبری شوند که در صورت انجام اینکار، می‌توان گفت که به دست آورد بزرگی رسیده‌اند.

نظر شما چیست؟ آیا این قبیل کارها می‌تواند سبب یک دگرگونی بزرگ در فضای امنیتی گردد؟

Source: https://arefrayaneh.ir

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *