نرم افزار دفترچه تلفن | دانلود نرم افزار دفتر تلفن

نرم افزار دفترچه تلفن، محصولی از عارف رایانه جهت مدیریت اطلاعات تماس مشریان و ارسال پیامک برای ایشان میباشد.

با نصب این نرم افزار بر روی رایانه می توان انواع اطلاعات مشتریان و اشخاص را ثبت، طبقه بندی و مدیریت نمود. اطلاعاتی نظیر: اطلاعات شخصی، شرکتی، شماره های تماس، اطلاعات شغلی و … . این نرم افزار با دسترسی سریع به اطلاعات اشخاص از طریق حروف الفبا و جستجو بر اساس نام، شماره تلفن، شغل، آدرس و … می تواند گزینه مناسبی برای منشی ها و مدیران شرکت ها و فروشگاه ها باشد.

نرم افزار دفترچه تلفن عارف رایانه مجهز به سیستم سامانه پیام کوتاه و سیستم کالرآیدی می باشد و می تواند به طور خودکار برای مشتریان پیامک های یادآوری، صورتحساب و … ارسال نماید و از طرفی مشخصات فرد تماس گیرنده با دفترچه تلفن را از طریق تلفن شناسایی و برای منشی نمایش داده و به راحتی برای ایشان فیش غذا صادر نماید نماید.

دانلود نرم افزار دفترچه تلفن

سفارش و دانلود نسخه اصلی نرم افزار مدیریت دفترچه تلفن

 

 • در بخش سوالات متداول، سوالاتی پیرامون خرید این نرم افزار که توسط برخی کاربران هنگام تماس با کارشناسان ما مطرح شده قرار داده ایم. میتوانید مطالعه نمائید.
 • قبل از سفارش نسخه اصلی نرم افزار دفترچه تلفن، می توانید مدتی (حتی چند ماه) به طور آزمایشی با آن کار کنید و از صحت و امکانات آن اطمینان یابید.
 • با توجه به نیاز خود می توانید نرم افزار را به صورت تک کاربره (برای یک کامپیوتر) و یا تحت شبکه (برای چند کامپیوتر) سفارش داده و دانلود نمائید.
 • محصول تک کاربره و محصول تحت شبکه از لحاظ امکانات، یکسان هستند. تنها تفاوت آنها، نحوه نصب و تعداد رایانه قابل نصب می باشد.
 • پس از نصب نرم افزار، جهت ارسال پیامک از طریق آن برای مشتریان خود، بخش فعال سازی سامانه پیام کوتاه، را مطالعه نمائید.
 • محصول خریداری شده، از تاریخ خرید به مدت پنج سال دارای خدمات پس از فروش می باشد.

 

عکس های برنامه دفترچه تلفن

برخی از تصاویر محیط نرم افزار مدیریت دفترچه تلفن عارف رایانه

برای پیمایش تصاویر این نرم افزار می توانید بر روی تصاویر بند انگشتی فوق کلیک نمایید.

معرفی نرم افزار دفترتلفن

نرم افزار دفترچه تلفن عارف رایانه نرم افزاری است که توسط شرکت نرم افزاری عارف رایانه جهت مدیریت اطلاعات اشخاص و مشتریان شما تولید شده است.
این نرم افزار با بهره گیری از بانک اطلاعاتی قدرتمند مایکروسافت اس کیو ال سرور، اطلاعات کامل مشتریان و اشخاصی که با ایشان در ارتباط هستید را در سیستم نگهداری کرده و گزارشات متنوع از این اطلاعات برای شما ارائه می کند. گزارشاتی مانند لیست شماره تلفن ها، آدرس ها، اطلاعات شرکتی، پرسنلی دیگر مشخصات مشتریان.
نرم افزار دفترچه تلفن عارف رایانه با بیش از  ۸ سال سابقه یکی از پرکاربرد ترین برنامه های مدیریت اطلاعات اشخاص و مشتریان در ایران محسوب می گردد. در حال حاضر نسخه ۲۰۱۶ این نرم افزار با تغییرات جدید قابل استفاده برای عموم کاربران میسر می باشد.
قیمت نرم افزار مدیریت دفترچه تلفن عارف رایانه نسبت به کارایی و مقایسه با نرم افزار های مشابه تولید شده، بسیار ارزان تر بوده و تا کنون بابت پشتیبانی و ارائه آپدیت های جدید در سالهای آتی استفاده از آن، هیچگونه هزینه اضافی از کاربران دریافت نگردیده است. کادر پشتیبانی و توسعه این نرم افزار مفتخر است به اینکه بخشی از مشتریان این محصول را توسط معرفی کاربران در حال استفاده آن بدست آورده است.

ویژگی های کلی نرم افزار مدیریت دفترچه تلفن عارف رایانه

 • امکان نصب و راه اندازی آسان در کمتر از چند دقیقه توسط هر کاربر و رابط کاربری ساده و کاربر پسند (User friendly) جهت یادگیری سریع
 • امکان نصب و استفاده به صورت “تحت شبکه” و بر روی بیش از یک رایانه (ثبت و تغییر اطلاعات بر روی رایانه منشی و پزشک معالج به طور همزمان)
 • داری راهنمای کامل از مرحله نصب و راه اندازی تا استفاده (بصورت داکیومنت و فیلم)
 • انعطاف بالا در تهیه گزارشات از لیست اطلاعات مشتریان، صورتحساب و …
 • مجهز به سامانه پیام کوتاه و ارسال پیامک های یاد آوری و گزارشات حسابداری برای بیماران، کاربران و مدیران تعریف شده
 • امنیت بالا در نگهداری از اطلاعات ثبت شده و مدیریت کاربران با سطوح دسترسی مختلف
 • بروز رسانی خودکار نرم افزار از طریق وب سایت عارف رایانه در کمتر از چند دقیقه
 • پشتیبانی آنلاین توسط ایمیل، سامانه پیام کوتاه و نرم افزار ریموت از راه دور توسط کارشناسان

مشخصات فنی نرم افزار دفترچه تلفن عارف رایانه

زبان برنامه نویسیبانک اطلاعاتیویندوز های تحت پوششحداکثر تعداد پزشک و دستیارحداکثر تعداد پرونده
Delphi 2015Microsoft SQL ServerWindows XP, Windows 7, Windows 8, Windows Server(نا محدود)(نا محدود)

.

امکانات اصلی نرم افزار دفترچه تلفن

 • امکان تعریف گروه مشتریان و یا اشخاص جهت دسته بندی اطلاعات اشخاص
 • امکان تعریف دسته مربوط به هر گروه ، جهت تقسیم بندی مشتریان برای دسترسی بهتر
 • امکان تعریف مشاغل و زمینه های فعالیت و دسته بندی اشخاص بر اساس نوع زمینه فعالیت
 • امکان تعریف مناطق جغرافیایی جهت دسته بندی مشتریان بر اساس منطقه جغرافیایی
 • امکان ثبت اطلاعات فردی ، تخصیلی، کاری مشتریان به همراه تصاویر
 • امکان شماره گیری و تماس توسط برنامه از طریق موبایل و خطوط تلفن و مودم Modem
 • امکان شماره گیری و تماس توسط برنامه از طریق موبایل و GSM Modem
 • امکان ارسال پیامک SMS توسط نرم افزار دفترچه تلفن برای مشتریان بصورت گروهی
 • امکان دریافت SMS از طریق خط اختصاصی SMS و توسط نرم افزار
 • امکان مرتب سازی لیست مشتریان بصورت خودکار بر اساس حروف الفبا ، شغل ، گروه و …
 • امکان جستجو و تهیه گزارش از اطلاعات دفترچه تلفن بصورت پیشرفته و بر اساس شرط دلخواه
 • امکان گزارش و چاپ متنوع به صورت دلخواه از اطلاعات دفترچه تلفن با استفاده از سیستم طراحی گزارش پویا
 • امکان خارج کردن اطلاعات دفترچه دلفن به فایل ، Excel , HTML , TXT , Word جهت استفاده در محیط های ویندوز و آفیس
 • امکان تهیه گزارش از فعالیت کاربران به هنگام استفاده از نرم افزار (عملیات ثبت ، ویرایش ، حذف و …)
 • قابلیت استفاده در محیط شبکه بدون محدودیت کاربر
 • امکان طراحی گزارش چاپی اختصاصی برای مدیریت
 • امکان سفارشی کردن نرم افزار جهت شرکت و یا موسسه خاص
 • قفل مجزا برای حفظ و امنیت اطلاعات ثبت شده در سیستم
 • دفترچه یادداشت جهت ثبت قرارها و یادداشت های روزانه با قابلیت جستجو و چاپ
 • سیستم کنترل و مدیریت کاربران استفاده کننده از نرم افزار
 • سیستم گزارش ساز پویا و امکان تهیه گزارشات متنوع از قسمت های مختلف برنامه با توجه به نیاز
 • سیستم Caller-ID و مانیتورینگ خطوط تلفن مرکز
 • سامانه پیام کوتاه جهت ارسال و دریافت پیامک از طریق خطوط SMS با پیش شماره های ۳۰۰۰ و ۱۰۰۰
 • سیستم پشتیبانی خودکار و تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات برنامه بصورت زمانبندی شده

نرم افزار دفترچه تلفن

سالهاست که کاربران کامپیوتر برای مدیریت بهتر اطلاعات مشتریان خود به نرم افزار های تولید شده در این زمینه مراجعه می کنند چرا که این نرم افزار ها به سرعت اطلاعات مشتری یا گروهی از مشتریان را در اختیار کاربران قرار می دهد همچنین امنیت اطلاعات اشخاص و مشتریان با این نرم افزارها به مراتب بیشتر از سیستم های سنتی کاغذی می باشد. در این مسان نرم افزار دفترچه تلفن عارف رایانه با بیش از یک دهه سابقه یکی از ایده آل ترین نرم افزار های مدیریت مشخصات مشتریان و اشخاص محسوب می گردد. محیط ساده و کاربر پسند این نرم افزار مورد قبول بسیاری از منشی ها و مدیران فروشگاه ها و مراکز تجاری قرار گرفته است به این دلیل که تنها با چند کلیک ساده می توان مشخصات مشتری خاص را از لیست چند هزار تایی پیدا کرده و با ایشان تماس گرفت. نرم افزار دفترچه تلفن عارف رایانه علاوه بر ثبت اطلاعات مشتریان ، امکان دسته بندی تا چند سطوح مختلف را داراست. همچنین امکان ارسال پیامک برای گروهی از اطلاعات ثبت شده در این نرم افزار دفترچه تلفن در کسری از ثانیه انجام  می گردد.

نرم افزار دفترچه تلفن

چرا نرم افزار مدیریت دفترچه تلفن عارف رایانه؟

شاید مهمترین امر برای انتخاب نرم افزار دفترچه تلفن عارف رایانه، سابقه و کیفیت آن باشد. کارشناسان طراحی این نرم افزار، سالها با اشخاص و مدیران بسیاری مشاوره انجام داده اند و حدالامکان نرم افزاری را تدارک دیده اند تا هر نوع کاربری با هر زمینه شغلی بتواند از این نرم افزار دفترچه تلفن بهره گیری نماید. امنیت، کیفیت و کارایی اصول مهم این نرم افزار محسوب می گردند و کاربران عزیز با دانلود نسخه رایگان نرم افزار دفترچه تلفن، می توانند این امور را از نزدیک مورد بررسی قرار دهند. با نصب نرم افزار دفترچه تلفن عارف رایانه حتی امکان مدیریت روابط کاری با مشتریان شما نیز امکان پذیر می شود. در واقع این نرم افزار یک نوع نرم افزار مدیریت مشتریان ساده نیز محسوب می گردد تا نیاز های اولیه شما برای مدیریت اطلاعات مشتریان شما مرتفع گردند.

نرم افزار دفترتلفن

نرم افزار دفترچه تلفن سریع

نرم افزار دفترچه تلفن عارف رایانه ، طوری طراحی شده تا با صرف کمترین زمان نسبت به دسترسی اطلاعات مربوط به مشتریان اقدام نمود. با نصب نرم افزار دفترچه تلفن عارف رایانه می توانید اطلاعات مشتریان را مانند دفترچه تلفن های کاغذی، بر حسب حروف الفبا مشاهده نمایئد و یا با جستجو بر حسب نام، تلفن، آدرس ، شغل و بسیاری موارد دیگر، می توانید در کمتر از چند ثانیه به آن دسته از مشتریان خاص خود دسترسی پیدا کنید و برایشان پیامک ارسال نمائید یا از لیست اطلاعات پرینت تهیه نمائید.

سرعت نرم افزار

جامعیت نرم افزار دفترچه تلفن عارف رایانه

 از آنجا که اطلاعات اشخاص شامل چندین دسته اطلاعات می باشد مانند اطلاعات شخصی، تماس، شغلی، تحصیلی و … وجود نرم افزاری که تمام این اطلاعات را در برگیرد احساس می شود. نرم افزار دفترچه تلفن عارف رایانه تقریبا تمام نیاز های شما را از اطلاعات یک مشتری یا شخص خاص بر طرف می کند و به طور جامع می توانید تمام اطلاعات یک فرد خاص را در سیستم ثبت نموده و از آن گزارشات مختلف تهیه نمائید. همچنین اینکه بتوانید برای مشتریان پیامک ارسال نمائید، به هنگام تماس تلفنی، ایشان را شناسایی کنید، کار یک نرم افزار دفترچه تلفن جام می باشد.

برنامه دفترچه تلفن

.

آموزش و راهنمایی های بعد از دانلود نرم افزار دفترچه تلفن کاربران

از اینکه نرم افزار دفترچه تلفن عارف رایانه را برای استفاده خود انتخاب نموده اید کمال سپاسگزاری را داریم. در ادامه مراحل نصب و راه اندازی این نرم افزار و نحوه نگهداری از سیستم را به صورت گام به گام، طی چند مرحله و حدالامکان ساده، برای شما تشریح می کنیم. توجه داشته باشید پس از مطالعه موارد ذیل صفحه ای تحت عنوان پرسش و پاسخ پیرامون نرم افزار دفترچه تلفن را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم و در آن سوالات عمومی برخی کاربران استفاده کننده از این نرم افزار را همراه با پاسخ کارشناسان ما قرار دادیم می توانید مطالعه نمائید.
نصب و استفاده از نرم افزار مدیریت دفترچه تلفن عارف رایانه

چک کردن تنظیمات زبان فارسی در ویندوز (قبل از نصب نرم افزار دفترچه تلفن)

قبل از نصب نرم افزار دفترچه تلفن عارف رایانه، ابتدا چک کنید تنظیمات مربوط به زبان فارسی، به طور صحیح در ویندوز انجام شده باشد! منظور از تنظیمات زبان فارسی، انتخاب کشور ایران، انتخاب زبان و کیبورد فارسی برای ویندوز می باشد که این تنظیمات در بخش کنترل پنل ویندوز قرار دارد. با توجه به نوع ویندوزی که بر روی رایانه خود نصب نموده اید، این تنظیمات را چک کنید. توجه داشته باشید در صورتی که این تنظیمات انجام نشده باشد ممکن است پس از نصب نرم افزار، منو ها و برخی قسمت های فارسی نرم افزار، به صورت علامت سوال (؟؟؟؟؟؟) برای شما نمایش داده شوند. پس در ابتدا تنظیمات مربوط به زبان فارسی را طبق راهنمایی های انجام شده در لینک زیر چک کنید.

تنظیمات زبان فارسی برای ویندوز XP
تنظیمات زبان فارسی برای ویندوز های Vista، ۷، ۸

نصب نرم افزار دفترچه تلفن عارف رایانه (تک کاربره)

نصب نرم افزار دفترچه تلفن عارف رایانه، با توجه به نوع کاربری (تک کاربره یا تحت شبکه)، کمی با هم متفاوت است. برای نصب نرم افزار دفترچه تلفن بر روی یک رایانه (تک کاربره) تنظیمات خاصی نیاز نیست. فقط می بایست فایل دانلود شده از سایت عارف رایانه را را از حالت فشرده (zip) خارج کرده و عملیات نصب نرم افزار را طبق راهنمای زیر از مرحله ابتدا تا انتها دنبال کنید.

نصب نرم افزار دفترچه تلفن عارف رایانه بر روی یک رایانه (تک کاربره)

نصب نرم افزار دفترچه تلفن عارف رایانه (تحت شبکه)

در صورتی که قصد دارید از نرم افزار دفترچه تلفن به صورت شبکه و یکپارچه استفاده نمائید، علاوه بر نصب این نرم افزار، چند نکته مهم را در خصوص شبکه، فایروال و تنظیمات اتصال نرم افزار از رایانه ای به رایانه دیگر را نیز باید مد نظر داشته باشید. مراحل نصب و نکات مربوطه به ترتیب در قسمت زیر قرار داده شده است، با کلیک بر روی هر لینک می توانید این عملیات را مورد مطالعه و بررسی قرار دهید. توجه داشته باشید در صورتی که رایانه ها را با هم (به طور صحیح) شبکه کرده باشید، مراحل ۲ تا ۶ چند دقیقه بیشتر وقت شما را نخواهد گرفت، اما انجام گام به گام این مراحل بسیار مهم است پس دقت لازم را برای این منظور به عمل آورید.

 1. رایانه هایی که قرار است نرم افزار دفترچه تلفن بر روی آنها نصب گردد، می بایست با یکدیگر به طور صحیح شبکه شده باشند
 2. یکی از رایانه ها را بعنوان رایانه اصلی (سرور) انتخاب نمائید
 3. نرم افزار مایکروسافت اس کیو ال سرور (Microsoft SQL Server) را که همراه با نرم افزار دانلود کرده اید، بر روی رایانه سرور نصب نمائید
 4. نرم افزار دفترچه تلفن را بر روی رایانه سرور و سایر رایانه ها (کلاینت ها) نصب نمائید
 5. تنظیمات فایروال و همچنین آنتی ویروس (درصورتی که قبلاً آنتی ویروس نصب کرده اید) را بر روی رایانه سرور انجام دهید
 6. تنظیمات مربوط به اتصال نرم افزار از سایر رایانه ها (کلاینت ها) به رایانه سرور را انجام دهید

آموزش استفاده از نرم افزار مدیریت دفترچه تلفن

جهت آموزش نحوه استفاده از این نرم افزار به صفحه آموزش نرم افزار مدیریت دفترچه تلفن عارف رایانه مراجعه نمائید.

نگهداری از اطلاعات نرم افزار  مدیریت دفترچه تلفن عارف رایانه

نگهداری از اطلاعات نرم افزار

همانطور که می دانید، برنامه دفترچه تلفن عارف رایانه، اطلاعات ثبت شده توسط شما را در محلی تحت عنوان “بانک اطلاعاتی” نگهداری می کند. فایل های بانک اطلاعاتی مربوط به نرم افزار دفترچه تلفن، درون پوشه ای با نام Data و در محل نصب نرم افزار قرار می گیرند.
از آنجا که این احتمال وجود دارد در آینده به دلایلی رایانه شما دچار حادثه یا اختلال گردد و از طرفی اطلاعات مربوط به بیماران یک دفترچه تلفن برای پزشک یا کاربران این مرکز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، باید این نکته مهم را در نظر داشته باشید که همیشه و طبق برنامه ریزی، از اطلاعات ثبت شده در سیستم، یک نسخه پشتیبان تهیه نمائید تا در مواقع اضطراری و بروز اشکال در رایانه، با دسترسی به آن، بتوانید اطلاعات سیستم را به حالت قبل بازگردانی نمائید. انجام این امور می تواند به طور خودکار و توسط نرم افزار انجام گردد اما کنترل و مدیریت آن، به عهده شما خواهد بود.

تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات سیستم

عملیات پشتیبانی به راحتی و توسط نرم افزار دفترچه تلفن انجام پذیر است فقط قبل از انجام این عملیات می بایست ابتدا با عبارت “تهیه فایل پشتیبان از بانک اطلاعاتی” آشنا شوید.”تهیه فایل پشتیبان از بانک اطلاعاتی” که از دو طریق (دستی-خودکار) انجام می گردد، عملیاتی است که طی آن، نرم افزار دفترچه تلفن، از کل اطلاعات ثبت شده در سیستم، یک نسخه پشتیبان تهیه کرده و درون فایلی قرار می دهد. همچنین تاریخ و ساعتی که این کار را انجام داده اید نیز در عنوان نام این فایل قرار می گیرد تا هنگام مشاهده فایل پشتیبان، از نام آن متوجه شوید که این فایل در چه تاریخ و ساعتی تهیه شده است.
از آنجا که عملیات تهیه فایل پشتیبان، به تنهایی یک مقاله مجزا محسوب می شود، این مقاله را همراه با تصویر مربوطه و در قالب صفحه ای مجزا در وب سایت قرار داده ایم. برای مطالعه،بر روی لینک زیر، کلیک نمائید:

آموزش تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات ثبت شده در نرم افزار

بروز رسانی و دریافت ویرایش های جدید نرم افزار دفترچه تلفن

بروز رسانی نرم افزار (آپدیت)

اگر چه همواره سعی بر این داشته ایم که محصولی بی کم و کاست و بدون اشکال به مشتریان ارائه کنیم، اما معتقدیم همچنان جای تغییر در نرم افزار وجود دارد. تغییراتی در راستای بهبود و توسعه این محصول که گاهی ممکن است به دلیل رفع اشکال یا باگ در نرم افزار باشد که از سوی کاربران اعلام شده اند و گاهی جهت ارائه امکانات بیشتر و کیفیت بالاتر. برای این منظور بخشی تحت عنوان “بروز رسانی” در نرم افزار های عارف رایانه قرار داده شده که توسط آن می توان نرم افزارخریداری شده را به ویرایش های جدید تر بروز رسانی نمود

دریافت ویرایش جدید نرم افزار از طریق وب سایت عارف رایانه

تغییرات انجام شده در نرم افزار دفترچه تلفن، بلافاصله بر روی وب سایت عارف رایانه قرار خواهند گرفت و شما از منوی بروز رسانی نرم افزار که در صفحه اصلی این نرم افزار قرار گرفته شده است، می توانید از آخرین وضعیت آپدیت این محصول آگاهی پیدا کنید و در صورت لزوم، نرم افزار خود را در کمتر از چند دقیقه بروز رسانی کنید. عملیات بروز رسانی را نیز در قالب مقاله ای مجزا در وب سایت قرار داده ایم و برای مطالعه و چگونگی آن بر روی لینک زیر کلیک نمائید:

بروز رسانی آنلاین نرم افزار دفترچه تلفن از طریق وب سایت عارف رایانه