دنیای فناوری و نرم افزار

نرم‌افزار Whatsapp Business و اهداف ساخت آن

مدتی است که خبرهایی مبنی بر انتشار نسخه‌ای جدید از نرم‌افزار Whatsapp تحت عنوان نرم‌افزار Whatsapp Business که به صورت کاملا اختصاصی در زمینه مدیریت و ارتباطات برای کسب و کار طراحی و ساخته شده است، به گوش می‌رسد. اینطور که پیداست این کمپانی قصد یک دگرگونی کامل را دارد.

بررسی کامل و دقیق نرم‌افزار Whatsapp Business

از جمله مهم‌ترین هدف کمپانی Whatsapp جهت طراحی این نرم‌افزار، می‌توان به برقراری یک ارتباط مستقیم بین صاحبان کسب و کار و مشتریان اشاره کرد که از جمله مهم‌ترین موضوعاتی است که هیچگاه تا این اندازه به آن توجه نشد.

نرم‌افزار Whatsapp Business

این کمپانی در انتشار نرم‌افزار Whatsapp Business، حتی لوگوی آن را نیز تغییر داده و شما حرف B را در داخل آرم Whatsapp مشاهده خواهید کرد، این موضوع نشان‌دهنده عزم راسخ کمپانی جهت تغییر کامل آن را دارد.

آیا چنین کاری برای این کمپانی نیاز بود؟

البته لازم به ذکر است تمامی کاربران نیز بر این عقیده بودند که نرم‌افزار Whatsapp نیاز به یک تغییر بزرگ داشت تا بتواند برای خود جای بهتری را در بازار به دست آورد.

ویژگی‌های بسیار جالب و بیشتری در نرم‌افزار Whatsapp Business وجود دارد که در نسخه‌های معمولی هیچگاه وجود نداشت. توجه داشته باشید که این نرم‌افزار، تنها نسخه بتای آن منتشر شده آن هم جهت انجام مراحل تست و تاکنون در گوگل‌پلی منتشر نشده و در اختیار عموم قرار نگرفته است.

نرم‌افزار Whatsapp Business

راهنمایی کامل چگونگی ورود به نرم‌افزار

در هنگام نصب نرم‌افزار باید شماره همراه خود را وارد کرده و بعد از آن به صفحه کاربری منتقل خواهید شد، در ادامه برای تکمیل حساب کاربری باید مشخصات خواسته شده را تکمیل نمایید که عمدتا دلالت بر تصویر حساب کاربری، آدرس، شرح کسب و کار و وبسایت دارد.

علاقه‌مندان به شرکت نرم افزاری عارف رایانه؛ در نظر داشته باشید که احتمال دارد گزینه‌ای جهت انتقال محتویات حساب کاربری قدیمتان به این نرم‌افزار جدید وجود داشته باشد. کمپانی whatsapp به وضوح اعلام داشته که تمامی کاربران این نرم‌افزار باید نسخه قدیمی خود را حذف کرده تا بتوانند از نرم‌افزار Whatsapp Business استفاده نمایند.

داشتن ویژگی جذاب پاسخ‌گویی خودکار

یکی از ویژگی‌های برجسته نرم‌افزار Whatsapp Business پاسخ‌گویی خودکار آن است که توجه تعداد زیادی از کاربران را به خود جلب خواهد کرد.

نرم‌افزار Whatsapp Business

از آنجایی که این نرم‌افزار تجاری به حساب می‌آید، صاحبان کسب و کار با استفاده از گزینه تجزیه و تحلیل موجود در آن قادر خواهند بود تا تمامی فعالیت و پیام‌های موجودشان را بررسی مجدد نمایند.

برای هر حساب کاربری نیازمند شماره‌ای مجزا

در صورتی که قصد دارید تا از دو نسخه حساب شخصی و حساب کسب و کار در یک گوشی استفاده نمایید؛ باید یک گوشی هوشمند دوسیم‌کارت تهیه کرده تا با استفاده از دو شماره تلفن مجزا بتوانید دو حساب جداگانه بسازید.

نظر شما چیست؟ آیا فکر می‌کنید این نسخه از نرم‌افزار Whatsapp می‌تواند موفق عمل کرده و نظر کاربران رابه خود جلب نماید؟

Source: https://arefrayaneh.ir

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *