نرم افزار فست فود | دانلود نرم افزار فست فود و کافی شاپ

نرم افزار فست فود

نرم افزار فست فود و کافی شاپ، محصولی از عارف رایانه جهت حسابداری و مدیریت انواع مراکز فست فود و کافی شاپ می باشد.

فست فود و کافی شاپ داران توسط این نرم افزار می توانند به سادگی و در کوتاه ترین زمان، برای مشتریان خود فیش صندوق صادر کرده، و بخش صندوق و انبارگردانی فست فود و کافی شاپ خود را مدیریت نمایند. تعریف انواع کالا و نوشیدنی، تعریف پیک،فروش سالن،انبارداری، صدور انواع فاکتور، چاپ فیش صندوق و آشپزخانه و … از امکانات مهم نرم افزار حسابداری فست فود و کافی شاپ عارف رایانه می باشد. .

نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه مجهز به سیستم سامانه پیام کوتاه و سیستم کالرآیدی می باشد و می تواند به طور خودکار برای مشتریان پیامک های یادآوری، صورتحساب و … ارسال نماید و از طرفی مشخصات فرد تماس گیرنده با فست فود و کافی شاپ را از طریق تلفن شناسایی و برای منشی نمایش داده و به راحتی برای ایشان فیش غذا صادر نماید نماید.

دانلود نرم افزار فست فود و کافی شاپ

سفارش و دانلود نسخه اصلی نرم افزار فست فود و کافی شاپ

 

 • در بخش سوالات متداول، سوالاتی پیرامون خرید این نرم افزار که توسط برخی کاربران هنگام تماس با کارشناسان ما مطرح شده قرار داده ایم. میتوانید مطالعه نمائید.
 • قبل از سفارش نسخه اصلی نرم افزار فست فود و کافی شاپ، می توانید مدتی (حتی چند ماه) به طور آزمایشی با آن کار کنید و از صحت و امکانات آن اطمینان یابید.
 • با توجه به نیاز خود می توانید نرم افزار را به صورت تک کاربره (برای یک کامپیوتر) و یا تحت شبکه (برای چند کامپیوتر) سفارش داده و دانلود نمائید.
 • محصول تک کاربره و محصول تحت شبکه از لحاظ امکانات، یکسان هستند. تنها تفاوت آنها، نحوه نصب و تعداد رایانه قابل نصب می باشد.
 • پس از نصب نرم افزار، جهت ارسال پیامک از طریق آن برای مشتریان خود، بخش فعال سازی سامانه پیام کوتاه، را مطالعه نمائید.
 • محصول خریداری شده، از تاریخ خرید به مدت پنج سال دارای خدمات پس از فروش می باشد.

 

عکس های برنامه فست فود و کافی شاپ

برخی از تصاویر محیط نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ عارف رایانه

برای پیمایش تصاویر این نرم افزار می توانید بر روی تصاویر بند انگشتی فوق کلیک نمایید.

درباره نرم افزار فست فود

نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه نرم افزاری است که توسط شرکت عارف رایانه جهت مدیریت فست فود و کافی شاپ تولید شده است.
این نرم افزار با مجهز بودن به سیستم کالرآیدی و پیامک تمام امور فست فود ها و کافی شاپ ها را حسابداری و مدیریت می نماید. فست فود داران و کافی شاپ داران می توانند به راحتی منوی روزانه فروش خود را در این سیستم تعریف و دسته بندی نموده و در مدت زمان کوتاه برای مراجعین یا مشتریان فست فود خود فاکتورهای فروش صادر نماید و از لیست فاکتورهای فروش خود گزارشات جامع صندوق تهیه نمایندو
در نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه، شما قادر هستید کلیه فاکتورهای خرید فروش از منوی روزانه خود را در سیستم ثبت کرده و از خرید و فروش و موجودی کالاهای خود گزارش تهیه نمایئد. این نرم افزار با دسترسی سریع و محیط ساده به شما امکان دقت و امنیت بالاتر در مدیریت فروش مرکز را فراهم می کند. با این نرم افزار کافی شاپ و فست فود دیگر نگرانی از بابت گزارش ریز فاکتور ها نخواهید داشت همچنین سرویس دهی به مشتریان شما سریع تر و دقیق تر انجام می گیرد.
نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه با بیش از  ۸ سال سابقه اجرایی، هر ساله با امکانات جدید تر ارائه می گردد در حال حاضر نسخه ۲۰۱۶ این برنامه در بسیاری از فست فود و کافی شاپ های ایران و خارج از ایران نصب و در حال استفاده می باشد.
قیمت نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ نسبت به نرم افزار های مشابه تولید شده، بسیار ارزان تر بوده و تا کنون بابت پشتیبانی و ارائه آپدیت های جدید در سالهای آتی استفاده از آن، هیچگونه هزینه اضافی از کاربران دریافت نگردیده است. کادر پشتیبانی و توسعه این نرم افزار مفتخر است به اینکه بخشی از مشتریان این محصول را توسط معرفی کاربران در حال استفاده آن بدست آورده است.

ویژگی های کلی نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ عارف رایانه

 • امکان نصب و راه اندازی آسان در کمتر از چند دقیقه توسط هر کاربر و رابط کاربری ساده و کاربر پسند (User friendly) جهت یادگیری سریع
 • امکان نصب و استفاده به صورت “تحت شبکه” و بر روی بیش از یک رایانه (ثبت و تغییر اطلاعات بر روی رایانه منشی و مدیریت به طور همزمان)
 • داری راهنمای کامل از مرحله نصب و راه اندازی تا استفاده (بصورت داکیومنت و فیلم)
 • سرعت بالا در صدور و پرینت چک و امکان تهیه گزارشات متنوع از وضعیت و صورتحساب چک های پرداختی و دریافتی
 • مجهز به سامانه پیام کوتاه و ارسال پیامک های یاد آوری و گزارشات حسابداری برای بیماران، کاربران و مدیران تعریف شده
 • امنیت بالا در نگهداری از اطلاعات ثبت شده و مدیریت کاربران با سطوح دسترسی مختلف
 • بروز رسانی خودکار نرم افزار از طریق وب سایت عارف رایانه در کمتر از چند دقیقه
 • پشتیبانی آنلاین توسط ایمیل، سامانه پیام کوتاه و نرم افزار ریموت از راه دور توسط کارشناسان

مشخصات فنی نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه

زبان برنامه نویسی بانک اطلاعاتی ویندوز های تحت پوشش حداکثر تعداد انبار و کالا حداکثر مشتری و قبض
Delphi 2015 Microsoft SQL Server Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows Server (نا محدود) (نا محدود)

.

امکانات اصلی نرم افزار فست فود و کافی شاپ

 • امکان تعریف و گروه بندی کالا و غذاهای روزانه فست فود و کافی شاپ و فروشگاه های غذا و کالا
 • امکان تعیین سقف فروش روزانه برای یک کالا یا غذای خاص
 • امکان تعریف پیک جهت فروش به خارج از فست فود و کافی شاپ یا کافی شاپ
 • امکان تعریف میز جهت فروش و گزارش گیری از فروش داخل فست فود و کافی شاپ و فست فود
 • سیستم فروش روزانه و صدور فاکتور فروش (فیش غذا) روزانه در کوتاه ترین زمان و دسترسی آسان
 • سیستم انبارداری و کنترل ورود و خروج کالا از انبار (ثبت فاکتورهای خرید ، رسید انبار و …)
 • امکان تعریف پیک موتوری ، میز نامحدود جهت فروش داخل و خارج از فست فود و کافی شاپ
 • امکان تهیه گزارش از فروش روزانه فست فود و کافی شاپ با قابلیت تفکیک نوع کالا ، پیک ، اپراتور و …
 • امکان تهیه از صورتحساب مشتریان ، بانک و صندوق ، پیک های موتوری
 • امکان تعریف کاربران با سطوح دسترسی مختلف توسط مدیر سیستم
 • امکان فروش غذا از طریق دستگاه کالرآیدی
 • امکان طراحی قبض اختصاصی توسط مدیر سیستم
 • دفترچه یادداشت جهت ثبت قرارها و یادداشت های روزانه با قابلیت جستجو و چاپ
 • سیستم چاپ چک و مدیریت حسابهای بانکی کاربران
 • سیستم کنترل و مدیریت کاربران استفاده کننده از نرم افزار
 • سیستم گزارش ساز پویا و امکان تهیه گزارشات متنوع از قسمت های مختلف برنامه با توجه به نیاز مدیر فست فود و کافی شاپ
 • سیستم Caller-ID و مانیتورینگ خطوط تلفن مرکز
 • سامانه پیام کوتاه جهت ارسال و دریافت پیامک از طریق خطوط SMS با پیش شماره های ۳۰۰۰ و ۱۰۰۰
 • سیستم پشتیبانی خودکار و تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات برنامه بصورت زمانبندی شده

نرم افزار فست فود و کافی شاپ

چند سالی است که بحث تجهیز کردن فست فود ها و کافی شاپ ها یکی از امور مهم مدیران این مراکز گشته است. استفاده از نرم افزار فست فود در بعضی از فست فود ها آنقدر مهم شده است که بسیاری از این مراکز قادر به پاسخگویی مشتریان خود نیستند! نرم افزار فست فود تولید شده تا هزاران مشتری حضوری و تلفنی بدون اتلاف وقت سرویس دهی شده و گزارشات جامع برای مدیریت فست فود یا کافی شاپ ارائه گردد. شاید در گذشته تعداد مراجعین به فروشگاه های فست فود مثل این روزها نبوده باشد و ازدهام جمعیت طرفدار این نوع غذاها و کندی سیستم پاسخگویی، تولید کنندگان نرم افزار را بر این داشت تا یک محصول کاربردی برای این منظور تولید کنند. در حال حاضر نرم افزار های بسیاری در این زمینه تولید شده که یکی از پرکاربردترین آنها نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه می باشد.

نرم افزار فست فود و کافی شاپ

چرا نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه؟

عارف رایانه با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز تولید نرم افزار و مشاوره با مدیران فست فودها و کافی شاپ ها، نیاز های ضروری برای کنترل بهتر مشتریان این مراکز را مورد بررسی قرار داده و محصولی با کیفیت و سریع برای این منظور ارائه کرده. نرم افزار فست فود عارف رایانه نیازی به تخصص حسابداری ندارد و محیط ساده و زیبای آن، صندوفداران را جذب خود کرده و هر کاربر با هر سطح آشنایی با رایانه می تواند برای مشتریان فست فود قبض صادر کرده و از فاکتور های فروش و کالاهای انبار خود گزارشات متنوع تهیه نماید. این نرم افزار مجهز به سامانه ارسال پیامک به مشتریان است و می توان برای مشتریان پیامک گروهی ارسال نمود. همچنین سیستم آی دی کالر این نرم افزار فست فود، می تواند نام و آدرس تماس گیرندگان تلفنی با فست فود را شناسایی کند که تسریع سرویس دهی را به دنبال خواهد داشت.

نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ

سرعت نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه

نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه ، طوری طراحی شده تا در عرض چند ثانیه بتوان به مشتری یا مراجعین سرویس ارائه نمود. مدیران عزیز می توانند یکبار تمام منوی فروش خود و قیمت ها را در سیستم تعریف نمایند تا منشی یا صندوقدار تنها با یک کلیک فیش مربوط به غذا یا کالای خاص را برای مشتری و بخش آشپزخانه چاپ نماید. قسمت های گزارشگیری این نرم افزار نیز توسط منوهای قابل دسترس در صفحه اصلی برنامه قرار گرفته اند و شما با یک کلیک  می توانید با توجه به نیاز خود گزارش مختلف از سیستم انبارگردانی و فروش فست فود تهیه نمایید.

سرعت نرم افزار

جامعیت نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه

از نظر ما یک نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ خوب، نرم افزاری است که حدالامکان نیازهای اساسی مدیریت امور داخلی یک فست فود و کافی شاپ را دارا باشد. این نیاز ها در برخی موارد کاملا” تخصصی بوده مستلزم مشاوره با مدیران این مراکز میباشند. مانند بخش تعریف کالا و خدمات، بخش سیستم کالر آیدی، بخش مدیریت پیک ها و فروش خارج از سالن، بخش گزارشات انبار، بخش قبوض قابل چاپ برای مشتریان، بخش ارسال پیامک به مشتریان و بسیاری بخش های دیگر که برای یک فست فود امری ضروری است. نرم افزار فست فود کافی شاپ همواره امکانات درخواستی مشتریان را به این نرم افزار اضافه کرده است و در حال حاضر این نرم افزار به یک محصول جامع جهت مدیریت فست فود و کافی شاپ تبدیل شده است.

نرم افزار حسابداری فست فود و کافی شاپ

.
.

آموزش و راهنمایی های بعد از دانلود نرم افزار فست فود و کافی شاپ کاربران

از اینکه نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ عارف رایانه را برای استفاده در فست فود و کافی شاپ خود انتخاب نموده اید کمال سپاسگزاری را داریم. در ادامه مراحل نصب و راه اندازی این نرم افزار و نحوه نگهداری از سیستم را به صورت گام به گام، طی چند مرحله و حدالامکان ساده، برای شما تشریح می کنیم. توجه داشته باشید پس از مطالعه موارد ذیل صفحه ای تحت عنوان پرسش و پاسخ پیرامون نرم افزار فست فود و کافی شاپ را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم و در آن سوالات عمومی برخی کاربران استفاده کننده از این نرم افزار را همراه با پاسخ کارشناسان ما قرار دادیم می توانید مطالعه نمائید.
نصب و استفاده از نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ عارف رایانه

چک کردن تنظیمات زبان فارسی در ویندوز (قبل از نصب نرم افزار فست فود و کافی شاپ)

قبل از نصب نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه، ابتدا چک کنید تنظیمات مربوط به زبان فارسی، به طور صحیح در ویندوز انجام شده باشد! منظور از تنظیمات زبان فارسی، انتخاب کشور ایران، انتخاب زبان و کیبورد فارسی برای ویندوز می باشد که این تنظیمات در بخش کنترل پنل ویندوز قرار دارد. با توجه به نوع ویندوزی که بر روی رایانه خود نصب نموده اید، این تنظیمات را چک کنید. توجه داشته باشید در صورتی که این تنظیمات انجام نشده باشد ممکن است پس از نصب نرم افزار، منو ها و برخی قسمت های فارسی نرم افزار، به صورت علامت سوال (؟؟؟؟؟؟) برای شما نمایش داده شوند. پس در ابتدا تنظیمات مربوط به زبان فارسی را طبق راهنمایی های انجام شده در لینک زیر چک کنید.

تنظیمات زبان فارسی برای ویندوز XP
تنظیمات زبان فارسی برای ویندوز های Vista، ۷، ۸

نصب نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه (تک کاربره)

نصب نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه، با توجه به نوع کاربری (تک کاربره یا تحت شبکه)، کمی با هم متفاوت است. برای نصب نرم افزار فست فود و کافی شاپ بر روی یک رایانه (تک کاربره) تنظیمات خاصی نیاز نیست. فقط می بایست فایل دانلود شده از سایت عارف رایانه را را از حالت فشرده (zip) خارج کرده و عملیات نصب نرم افزار را طبق راهنمای زیر از مرحله ابتدا تا انتها دنبال کنید.

نصب نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه بر روی یک رایانه (تک کاربره)

نصب نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه (تحت شبکه)

در صورتی که قصد دارید از نرم افزار کافی شاپ عارف رایانه به صورت شبکه و یکپارچه استفاده نمائید، علاوه بر نصب این نرم افزار، چند نکته مهم را در خصوص شبکه، فایروال و تنظیمات اتصال نرم افزار از رایانه ای به رایانه دیگر را نیز باید مد نظر داشته باشید. مراحل نصب و نکات مربوطه به ترتیب در قسمت زیر قرار داده شده است، با کلیک بر روی هر لینک می توانید این عملیات را مورد مطالعه و بررسی قرار دهید. توجه داشته باشید در صورتی که رایانه ها را با هم (به طور صحیح) شبکه کرده باشید، مراحل ۲ تا ۶ چند دقیقه بیشتر وقت شما را نخواهد گرفت، اما انجام گام به گام این مراحل بسیار مهم است پس دقت لازم را برای این منظور به عمل آورید.

 1. رایانه هایی که قرار است نرم افزار فست فود بر روی آنها نصب گردد، می بایست با یکدیگر به طور صحیح شبکه شده باشند
 2. یکی از رایانه ها را بعنوان رایانه اصلی (سرور) انتخاب نمائید
 3. نرم افزار مایکروسافت اس کیو ال سرور (Microsoft SQL Server) را که همراه با نرم افزار دانلود کرده اید، بر روی رایانه سرور نصب نمائید
 4. نرم افزار فست فود و کافی شاپ را بر روی رایانه سرور و سایر رایانه ها (کلاینت ها) نصب نمائید
 5. تنظیمات فایروال و همچنین آنتی ویروس (درصورتی که قبلاً آنتی ویروس نصب کرده اید) را بر روی رایانه سرور انجام دهید
 6. تنظیمات مربوط به اتصال نرم افزار از سایر رایانه ها (کلاینت ها) به رایانه سرور را انجام دهید

آموزش استفاده از نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ

جهت آموزش نحوه استفاده از این نرم افزار به صفحه آموزش نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ عارف رایانه مراجعه نمائید.

نگهداری از اطلاعات نرم افزار  مدیریت فست فود و کافی شاپ عارف رایانه

نگهداری از اطلاعات نرم افزار

همانطور که می دانید، برنامه فست فود و کافی شاپ عارف رایانه، اطلاعات ثبت شده توسط شما را در محلی تحت عنوان “بانک اطلاعاتی” نگهداری می کند. فایل های بانک اطلاعاتی مربوط به نرم افزار فست فود و کافی شاپ، درون پوشه ای با نام Data و در محل نصب نرم افزار قرار می گیرند.
از آنجا که این احتمال وجود دارد در آینده به دلایلی رایانه شما دچار حادثه یا اختلال گردد و از طرفی اطلاعات مربوط به بیماران یک فست فود و کافی شاپ برای پزشک یا کاربران این مرکز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، باید این نکته مهم را در نظر داشته باشید که همیشه و طبق برنامه ریزی، از اطلاعات ثبت شده در سیستم، یک نسخه پشتیبان تهیه نمائید تا در مواقع اضطراری و بروز اشکال در رایانه، با دسترسی به آن، بتوانید اطلاعات سیستم را به حالت قبل بازگردانی نمائید. انجام این امور می تواند به طور خودکار و توسط نرم افزار انجام گردد اما کنترل و مدیریت آن، به عهده شما خواهد بود.

تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات سیستم

عملیات پشتیبانی به راحتی و توسط نرم افزار فست فود و کافی شاپ انجام پذیر است فقط قبل از انجام این عملیات می بایست ابتدا با عبارت “تهیه فایل پشتیبان از بانک اطلاعاتی” آشنا شوید.”تهیه فایل پشتیبان از بانک اطلاعاتی” که از دو طریق (دستی-خودکار) انجام می گردد، عملیاتی است که طی آن، نرم افزار مدیریت فست فود و کافی شاپ، از کل اطلاعات ثبت شده در سیستم، یک نسخه پشتیبان تهیه کرده و درون فایلی قرار می دهد. همچنین تاریخ و ساعتی که این کار را انجام داده اید نیز در عنوان نام این فایل قرار می گیرد تا هنگام مشاهده فایل پشتیبان، از نام آن متوجه شوید که این فایل در چه تاریخ و ساعتی تهیه شده است.
از آنجا که عملیات تهیه فایل پشتیبان، به تنهایی یک مقاله مجزا محسوب می شود، این مقاله را همراه با تصویر مربوطه و در قالب صفحه ای مجزا در وب سایت قرار داده ایم. برای مطالعه،بر روی لینک زیر، کلیک نمائید:

آموزش تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات ثبت شده در نرم افزار

بروز رسانی و دریافت ویرایش های جدید نرم افزار فست فود و کافی شاپ عارف رایانه

بروز رسانی نرم افزار فست فود

اگر چه همواره سعی بر این داشته ایم که محصولی بی کم و کاست و بدون اشکال به مشتریان ارائه کنیم، اما معتقدیم همچنان جای تغییر در نرم افزار وجود دارد. تغییراتی در راستای بهبود و توسعه این محصول که گاهی ممکن است به دلیل رفع اشکال یا باگ در نرم افزار باشد که از سوی کاربران اعلام شده اند و گاهی جهت ارائه امکانات بیشتر و کیفیت بالاتر. برای این منظور بخشی تحت عنوان “بروز رسانی” در نرم افزار های عارف رایانه قرار داده شده که توسط آن می توان نرم افزارخریداری شده را به ویرایش های جدید تر بروز رسانی نمود

دریافت ویرایش جدید نرم افزار از طریق وب سایت عارف رایانه

تغییرات انجام شده در نرم افزار فست فود و کافی شاپ، بلافاصله بر روی وب سایت عارف رایانه قرار خواهند گرفت و شما از منوی بروز رسانی نرم افزار که در صفحه اصلی این نرم افزار قرار گرفته شده است، می توانید از آخرین وضعیت آپدیت این محصول آگاهی پیدا کنید و در صورت لزوم، نرم افزار خود را در کمتر از چند دقیقه بروز رسانی کنید. عملیات بروز رسانی را نیز در قالب مقاله ای مجزا در وب سایت قرار داده ایم و برای مطالعه و چگونگی آن بر روی لینک زیر کلیک نمائید:

بروز رسانی آنلاین برنامه فست فود و کافی شاپ از طریق وب سایت عارف رایانه

نرم افزار رستوران | حسابداری رستوران | نرم افزار مدیریت رستوران

نرم افزار رستوران یا نرم افزار حسابداری رستوران، برنامه ای جامع از عارف رایانه جهت حسابداری و مدیریت رستوران و آشپزخانه میباشد.

رستوران داران توسط این نرم افزار می توانند به راحتی، مدیریت رستوران خود با نرم افزار و کامپیوتر انجام دهند و عملیات روزانه نظیر صدور فیش غذا برای مشتریان، ثبت و مدیریت انواع فاکتور خرید و فروش کالای انبار، حسابداری صندوق، انبارداری و انبارگردانی، تهیه گزارشات کارکرد از سیستم فروش رستوران و … را با دقت بالا توسط نرم افزار رستوران انجام دهند. در این سیستم رستورانی تعریف انواع غذا و نوشیدنی، تعریف پیک، تعریف میز برای فروش داخل رستوران، انبارداری، چاپ همزمان فیش صندوق و آشپزخانه، سیستم کالر آیدی برار مشتریان بیرون رستوران و … به راحتی قابل دسترس می باشد..

نرم افزار رستوران عارف رایانه مجهز به سیستم سامانه پیام کوتاه و سیستم کالرآیدی می باشد و می تواند به طور خودکار برای مشتریان پیامک های یادآوری، صورتحساب و … ارسال نماید و از طرفی مشخصات فرد تماس گیرنده با رستوران را از طریق تلفن شناسایی و برای منشی نمایش داده و به راحتی برای ایشان فیش غذا صادر نماید نماید.

سفارش و دانلود نسخه اصلی نرم افزار مدیریت رستوران

 • در بخش سوالات متداول، سوالاتی پیرامون خرید این نرم افزار که توسط برخی کاربران هنگام تماس با کارشناسان ما مطرح شده قرار داده ایم. میتوانید مطالعه نمائید.
 • قبل از سفارش نسخه اصلی نرم افزار رستوران، می توانید مدتی (حتی چند ماه) به طور آزمایشی با آن کار کنید و از صحت و امکانات آن اطمینان یابید.
 • با توجه به نیاز خود می توانید نرم افزار را به صورت تک کاربره (برای یک کامپیوتر) و یا تحت شبکه (برای چند کامپیوتر) سفارش داده و دانلود نمائید.
 • محصول تک کاربره و محصول تحت شبکه از لحاظ امکانات، یکسان هستند. تنها تفاوت آنها، نحوه نصب و تعداد رایانه قابل نصب می باشد.
 • پس از نصب نرم افزار، جهت ارسال پیامک از طریق آن برای مشتریان خود، بخش فعال سازی سامانه پیام کوتاه، را مطالعه نمائید.
 • محصول خریداری شده، از تاریخ خرید به مدت پنج سال دارای خدمات پس از فروش می باشد.

 

عکس های برنامه رستوران

برخی از تصاویر محیط نرم افزار مدیریت رستوران عارف رایانه

برای پیمایش تصاویر این نرم افزار می توانید بر روی تصاویر بند انگشتی فوق کلیک نمایید.

نرم افزار رستوران

نرم افزار رستوران عارف رایانه نرم افزاری است که توسط شرکت عارف رایانه به صورت تخصصی جهت حسابداری مدیریت رستوران و مراکز فروش غذا تولید شده است.
این نرم افزار با امکان تعریف و طبقه بندی انواع منوی غذا، نوشیدنی، دسر و … و صدور انواع فاکتور خرید، فروش رسید انبار و … عملیات مربوط به سیستم فروش رستوران و انبارگردانی کالای رستوران را به سادگی برای مدیریت رستوران فراهم کرده استو
در نرم افزار مدیریت رستوران عارف رایانه، هر رستوران دار می تواند به راحتی مشتریان و مراجعین خود را با دقت بالا کنترل و مدیریت نماید. مشتریانی که به صورت حضوری به رستوران مراجعه می کنند یا توسط تماس تلفنی با رستوران نسبت به سفارش غذای خود اقدام می کنند. مدیریت رستوران با توجه به میز های سالن یا پیک های موتوری مخصوص مشتریان بیرون رستوران، برای ایشان فیش غذا صادر کرده و همزمان فیش مربوط به آشپزخانه را نیز توسط برنامه رستوران صادر می کند.
این نرم افزار رستوران که بیش از  ۸ سال سابقه، در هزاران رستوران نصب و فعال است، همچنان در حال توسعه است و در حال حاضر، ویرایش ۲۰۱۶ بر روی سایت شرکت قرار گرفته و رستوران داران می توانند در کمتر از چند دقیقه نسبت به دانلود نسخه اصلی یا رایگان آن اقدام نمایند.
قیمت نرم افزار مدیریت رستوران نسبت به نرم افزار های مشابه تولید شده، بسیار ارزان تر بوده و تا کنون بابت پشتیبانی و ارائه آپدیت های جدید در سالهای آتی استفاده از آن، هیچگونه هزینه اضافی از کاربران دریافت نگردیده است. کادر پشتیبانی و توسعه این نرم افزار مفتخر است به اینکه بخشی از مشتریان این محصول را توسط معرفی کاربران در حال استفاده آن بدست آورده است.

ویژگی های کلی نرم افزار مدیریت رستوران عارف رایانه

 • امکان نصب و راه اندازی آسان در کمتر از چند دقیقه توسط هر کاربر و رابط کاربری ساده و کاربر پسند (User friendly) جهت یادگیری سریع
 • امکان نصب و استفاده به صورت “تحت شبکه” و بر روی بیش از یک رایانه (ثبت و تغییر اطلاعات بر روی رایانه منشی و مدیریت به طور همزمان)
 • داری راهنمای کامل از مرحله نصب و راه اندازی تا استفاده (بصورت داکیومنت و فیلم)
 • سرعت بالا در صدور و پرینت چک و امکان تهیه گزارشات متنوع از وضعیت و صورتحساب چک های پرداختی و دریافتی
 • مجهز به سامانه پیام کوتاه و ارسال پیامک های یاد آوری و گزارشات حسابداری برای بیماران، کاربران و مدیران تعریف شده
 • امنیت بالا در نگهداری از اطلاعات ثبت شده و مدیریت کاربران با سطوح دسترسی مختلف
 • بروز رسانی خودکار نرم افزار از طریق وب سایت عارف رایانه در کمتر از چند دقیقه
 • پشتیبانی آنلاین توسط ایمیل، سامانه پیام کوتاه و نرم افزار ریموت از راه دور توسط کارشناسان

مشخصات فنی نرم افزار رستوران عارف رایانه

زبان برنامه نویسی بانک اطلاعاتی ویندوز های تحت پوشش حداکثر تعداد انبار و کالا حداکثر تعداد مشتری و فاکتور
Delphi 2015 Microsoft SQL Server Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows Server (نا محدود) (نا محدود)

.

امکانات نرم افزار حسابداری رستوران

 • امکان تعریف و گروه بندی کالا و غذاهای روزانه رستوران و فروشگاه های غذا و کالا
 • امکان تعیین سقف فروش روزانه برای یک کالا یا غذای خاص
 • امکان تعریف پیک جهت فروش به خارج از رستوران یا کافی شاپ
 • امکان تعریف میز جهت فروش و گزارش گیری از فروش داخل رستوران و فست فود
 • سیستم فروش روزانه و صدور فاکتور فروش (فیش غذا) روزانه در کوتاه ترین زمان و دسترسی آسان
 • سیستم انبارداری و کنترل ورود و خروج کالا از انبار (ثبت فاکتورهای خرید ، رسید انبار و …)
 • امکان تعریف پیک موتوری ، میز نامحدود جهت فروش داخل و خارج از رستوران
 • امکان تهیه گزارش از فروش روزانه رستوران با قابلیت تفکیک نوع کالا ، پیک ، اپراتور و …
 • امکان تهیه از صورتحساب مشتریان ، بانک و صندوق ، پیک های موتوری
 • امکان تعریف کاربران با سطوح دسترسی مختلف توسط مدیر سیستم
 • امکان فروش غذا از طریق دستگاه کالرآیدی
 • امکان طراحی قبض اختصاصی توسط مدیر سیستم
 • دفترچه یادداشت جهت ثبت قرارها و یادداشت های روزانه با قابلیت جستجو و چاپ
 • سیستم چاپ چک و مدیریت حسابهای بانکی کاربران
 • سیستم کنترل و مدیریت کاربران استفاده کننده از نرم افزار
 • سیستم گزارش ساز پویا و امکان تهیه گزارشات متنوع از قسمت های مختلف برنامه با توجه به نیاز مدیر رستوران
 • سیستم Caller-ID و مانیتورینگ خطوط تلفن مرکز
 • سامانه پیام کوتاه جهت ارسال و دریافت پیامک از طریق خطوط SMS با پیش شماره های ۳۰۰۰ و ۱۰۰۰
 • سیستم پشتیبانی خودکار و تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات برنامه بصورت زمانبندی شده

نرم افزار رستوران

در چند سال اخیر مکانیزه کردن سیستم فروش رستوران ها یکی از دغدغه های مهم مدیران این مراکز بوده است. استفاده از نرم افزار در محیط های رستورانی امری مهم برای مدیریت فروش رستوران و تسریع در عملیات ارائه خدمات به مشتریان بوده است. نرم افزار رستوران که یک محصول ایده آل مدیریتی محسوب می شود برای این منظور طراحی و تولید گردید تا عملیاتی مانند صدور فیش غذا برای مشتریان، ارائه قبض به آشپزخانه ، مدیریت فاکتورها و گزارش از کارکرد روزانه فروش غذاها و کالا ها با سرعت، دقت و امنیت بالا انجام شود. در این نرم افزار ها قیمت ها از قبل تعریف شده و کافی است صندوق دار غذا را با استفاده از کلید میانبر یا انتخاب با ماوس وارد فاکتور نماید بدین ترتیب هزینه ها به طور خودکار محاسبه شده و فاکتور چاپ می گردد. از طرفی مشتریان بیرون رستوران نیز نیازی به معرفی خود ندارند چرا که سیستم اشتراک دهی نرم افزار رستوران به طور خودکار افراد تماس گیرنده را شناسایی کرده و آدرس و مشخصات ایشان را وارد فاکتور می نماید. بدین ترتیب می توان نرم افزار رستوران را برای مدیریت بهتر رستوران ها امری ضروری دانست.

نرم افزار رستوران

چرا نرم افزار مدیریت رستوران عارف رایانه؟

نرم افزار رستوران عارف رایانه با بهره گیری از بانک اطلاعاتی Microsoft SQL Server معماری چند لایه خود سرعت و کیفیت نسبتا بالایی را برای نرم افزار خود تدارک دیده است. این نرم افزار قابل استفاده در محیط های شبکه بوده و همزمان از چهار پرینتر پشتیبانی می نماید تا بتوان رستوران های دارای چند بخش را نیز مدیریت نمود. بدون شک کیفیت و رابطه کاربری بالای نرم افزار رستوران عارف رایانه مثال زدنی است! شما با دانلود نرم افزار رستوران رایگان و آزمایشی، می توانید این تفاوت را نسبت به سایر رقبای خود مشاهده و بررسی کنید. نرم افزار رستوران عارف رایانه تمام قسمت های پر کاربرد را در صفحه اصلی و طوری در دسترسی شما قرار می دهد تا در کوتاهترین زمان مشتریان خود را مدیریت کنید. این امر برای مراکزی که فروش بالا دارند بسیار کاربردی می باشد. سیستم رستوران عارف رایانه به سامانه پیامک، سیستم کالرآیدی مجهز می باشد و می توانید برای مشتریان خود پیامک ارسال نمائید و آدرس و مشخصات کسانی که با رستوران شما تماس می گیرند را درصفحه شناسایی نمایید.

نرم افزار مدیریت رستوران

سرعت نرم افزار رستوران عارف رایانه

نرم افزار رستوران عارف رایانه طوری طراحی و برنامه نویسی شده است تا در کمتر از چند ثانیه برای مشتریان خود قبض صندوق صادر نمائید. با ورود به بخش فروش روزانه این نرم افزار رستوران، تمام غذاها و نوشیدنی ها با دسترسی سریع در اختیار شماست کافی است بر روی هر کدام کلیک کنید تا به سرعت وارد قبض شده و همزمان برای مشتری و آشپزخانه مربوطه چاپ گردد. گزارشات فروش این نرم افزار که تنها با یک کلیک قابل دسترس است در مدت زمان کوتاه شما را از کل فروش یک روز، یک هفته، یک ماه یا بازه زمانی خاص آگاه می کند. هنگام کار با نرم افزار رستوران عارف رایانه تاخیر زمانی را احساس نخواهید کرد برای گواه این امر نسخه آزمایشی و رایگان این نرم افزار را دانلود نمائید و تست کنید..

برنامه رستوران

جامعیت نرم افزار رستوران عارف رایانه

یک نرم افزار مدیریت رستوران خوب، نرم افزاری است که حدالامکان نیازهای اساسی مدیریت امور داخلی یک رستوران را دارا باشد. این نیاز ها در برخی موارد کاملا” تخصصی بوده مستلزم مشاوره با رستوران داران می باشند. مانند انواع گزارشات مورد نیاز از سیستم فروش رستوران که اغلب رستوران داران نیاز دارند. سیستم Caller-ID که وقت شما را برای پرسیدن مشخصات و آدرس مشتریان بیرون رستوران نگیرد. مدیریت چک های بانکی صادره برای مواد اولیه خریداری شده از تامین کنندگان کالای رستوران شما، سازگاری با انواع چاپگر های حرارتی و نمونه قبض های استاندارد که بیشتر رستوران داران از یک فرمت استاندارد پیروی می کنند از مشخصات نرم افزار رستوران جامع نیز می تواند باشد و برخی امکانات دیگر که در طول کار کردن با این نرم افزار رستورانی متوجه آن خواهید شد..

نرم افزار حسابداری رستوران

رابط کاربری مناسب نرم افزار رستوران

از آنجا که رابط کاربری یک نرم افزار رستوران ، برای بسیاری از مدیران و صندوقداران از اهمیت بالایی برخوردار است و برای بسیاری ، تجهیز کردن رایانه محیط رستوران به نرم افزار هایی که دائما” مورد استفاده قرار میگیرند، علاوه بر کارایی نرم افزار ، مستلزم دارا بودن محیط کاربری نسبتا” مناسب ، امری مهم تلقی میشود، نرم افزار رستوران عارف رایانه با طراحی کم نظیر محیط کاربری و کاربر پسند خود یک یک برنامه نسبتا” استاندارد و با کیفیت را برای کاربران به ارمغان آورده است و شما می توانید پس از تعریف غذا های خود ، تصاویر آنها را نیز به سیستم معرفی نمائید تا هنگام صدور قبض در صفحه بر روی عکس آن کلیک نمائید تا وارد فاکتور گردد و …

نرم افزار رستوران

گزارشگیری متنوع از قسمت های نرم افزار رستوران

همانطور که میدانید، امروزه نرم افزارهایی در رستوران ها و مراکز دارای انبارگردانی مورد توجه قرار می گیرند تا به مدیران این مراکز قدرت مانور بر روی گزارشات انبارداری و فروش از کالاها ارائه نماید. شما در نرم افزار رستوران علاوه بر اینکه ده ها گزارش آماده مشاهده می نمائید، می توانید تمام این گزارشات را به سلیقه خود تغییر دهید و آنطور که دوست دارید هر شب از سیستم فروش رستوران خود گزارش تهیه نمائید. گزارشاتی از فاکتورهای خرید و فروش که به تفکیک کالا، تاریخ، مشتری، میز های رستوران، اپراتور یا صندوقدار، شیفت و … قابل دسترس است. نکته حائز اهمیت این است که این گزارشات تنها با یک کلیک در دسترس شماست و به راحتی می توانید فروش روزانه رستوران خود را کنترل و مدیریت نمائید.

نمونه گزارش گیری از نرم افزار مطب

.
.

آموزش و راهنمایی های بعد از دانلود نرم افزار رستوران کاربران

از اینکه نرم افزار مدیریت رستوران عارف رایانه را برای استفاده در رستوران خود انتخاب نموده اید کمال سپاسگزاری را داریم. در ادامه مراحل نصب و راه اندازی این نرم افزار و نحوه نگهداری از سیستم را به صورت گام به گام، طی چند مرحله و حدالامکان ساده، برای شما تشریح می کنیم. توجه داشته باشید پس از مطالعه موارد ذیل صفحه ای تحت عنوان پرسش و پاسخ پیرامون نرم افزار رستوران را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم و در آن سوالات عمومی برخی کاربران استفاده کننده از این نرم افزار را همراه با پاسخ کارشناسان ما قرار دادیم می توانید مطالعه نمائید.
نصب و استفاده از نرم افزار مدیریت رستوران عارف رایانه

چک کردن تنظیمات زبان فارسی در ویندوز (قبل از نصب نرم افزار رستوران)

قبل از نصب نرم افزار رستوران عارف رایانه، ابتدا چک کنید تنظیمات مربوط به زبان فارسی، به طور صحیح در ویندوز انجام شده باشد! منظور از تنظیمات زبان فارسی، انتخاب کشور ایران، انتخاب زبان و کیبورد فارسی برای ویندوز می باشد که این تنظیمات در بخش کنترل پنل ویندوز قرار دارد. با توجه به نوع ویندوزی که بر روی رایانه خود نصب نموده اید، این تنظیمات را چک کنید. توجه داشته باشید در صورتی که این تنظیمات انجام نشده باشد ممکن است پس از نصب نرم افزار، منو ها و برخی قسمت های فارسی نرم افزار، به صورت علامت سوال (؟؟؟؟؟؟) برای شما نمایش داده شوند. پس در ابتدا تنظیمات مربوط به زبان فارسی را طبق راهنمایی های انجام شده در لینک زیر چک کنید.

تنظیمات زبان فارسی برای ویندوز XP
تنظیمات زبان فارسی برای ویندوز های Vista، ۷، ۸

نصب نرم افزار رستوران عارف رایانه (تک کاربره)

نصب نرم افزار رستوران عارف رایانه، با توجه به نوع کاربری (تک کاربره یا تحت شبکه)، کمی با هم متفاوت است. برای نصب نرم افزار رستوران بر روی یک رایانه (تک کاربره) تنظیمات خاصی نیاز نیست. فقط می بایست فایل دانلود شده از سایت عارف رایانه را را از حالت فشرده (zip) خارج کرده و عملیات نصب نرم افزار را طبق راهنمای زیر از مرحله ابتدا تا انتها دنبال کنید.

نصب نرم افزار رستوران عارف رایانه بر روی یک رایانه (تک کاربره)

نصب نرم افزار رستوران عارف رایانه (تحت شبکه)

در صورتی که قصد دارید از نرم افزار رستوران عارف رایانه به صورت شبکه و یکپارچه استفاده نمائید، علاوه بر نصب این نرم افزار، چند نکته مهم را در خصوص شبکه، فایروال و تنظیمات اتصال نرم افزار از رایانه ای به رایانه دیگر را نیز باید مد نظر داشته باشید. مراحل نصب و نکات مربوطه به ترتیب در قسمت زیر قرار داده شده است، با کلیک بر روی هر لینک می توانید این عملیات را مورد مطالعه و بررسی قرار دهید. توجه داشته باشید در صورتی که رایانه ها را با هم (به طور صحیح) شبکه کرده باشید، مراحل ۲ تا ۶ چند دقیقه بیشتر وقت شما را نخواهد گرفت، اما انجام گام به گام این مراحل بسیار مهم است پس دقت لازم را برای این منظور به عمل آورید.

 1. رایانه هایی که قرار است نرم افزار رستوران عارف رایانه بر روی آنها نصب گردد، می بایست با یکدیگر به طور صحیح شبکه شده باشند
 2. یکی از رایانه ها را بعنوان رایانه اصلی (سرور) انتخاب نمائید
 3. نرم افزار مایکروسافت اس کیو ال سرور (Microsoft SQL Server) را که همراه با نرم افزار دانلود کرده اید، بر روی رایانه سرور نصب نمائید
 4. نرم افزار رستوران را بر روی رایانه سرور و سایر رایانه ها (کلاینت ها) نصب نمائید
 5. تنظیمات فایروال و همچنین آنتی ویروس (درصورتی که قبلاً آنتی ویروس نصب کرده اید) را بر روی رایانه سرور انجام دهید
 6. تنظیمات مربوط به اتصال نرم افزار از سایر رایانه ها (کلاینت ها) به رایانه سرور را انجام دهید

آموزش استفاده از نرم افزار مدیریت رستوران

جهت آموزش نحوه استفاده از این نرم افزار به صفحه آموزش نرم افزار مدیریت رستوران عارف رایانه مراجعه نمائید.

نگهداری از اطلاعات نرم افزار  مدیریت رستوران عارف رایانه

نگهداری از اطلاعات نرم افزار

همانطور که می دانید، برنامه رستوران عارف رایانه، اطلاعات ثبت شده توسط شما را در محلی تحت عنوان “بانک اطلاعاتی” نگهداری می کند. فایل های بانک اطلاعاتی مربوط به نرم افزار رستوران عارف رایانه، درون پوشه ای با نام Data و در محل نصب نرم افزار قرار می گیرند.
از آنجا که این احتمال وجود دارد در آینده به دلایلی رایانه شما دچار حادثه یا اختلال گردد و از طرفی اطلاعات مربوط به بیماران یک رستوران برای پزشک یا کاربران این مرکز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، باید این نکته مهم را در نظر داشته باشید که همیشه و طبق برنامه ریزی، از اطلاعات ثبت شده در سیستم، یک نسخه پشتیبان تهیه نمائید تا در مواقع اضطراری و بروز اشکال در رایانه، با دسترسی به آن، بتوانید اطلاعات سیستم را به حالت قبل بازگردانی نمائید. انجام این امور می تواند به طور خودکار و توسط نرم افزار انجام گردد اما کنترل و مدیریت آن، به عهده شما خواهد بود.

تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات سیستم

عملیات پشتیبانی به راحتی و توسط نرم افزار رستوران عارف رایانه انجام پذیر است فقط قبل از انجام این عملیات می بایست ابتدا با عبارت “تهیه فایل پشتیبان از بانک اطلاعاتی” آشنا شوید.”تهیه فایل پشتیبان از بانک اطلاعاتی” که از دو طریق (دستی-خودکار) انجام می گردد، عملیاتی است که طی آن، نرم افزار رستوران عارف رایانه، از کل اطلاعات ثبت شده در سیستم، یک نسخه پشتیبان تهیه کرده و درون فایلی قرار می دهد. همچنین تاریخ و ساعتی که این کار را انجام داده اید نیز در عنوان نام این فایل قرار می گیرد تا هنگام مشاهده فایل پشتیبان، از نام آن متوجه شوید که این فایل در چه تاریخ و ساعتی تهیه شده است.
از آنجا که عملیات تهیه فایل پشتیبان، به تنهایی یک مقاله مجزا محسوب می شود، این مقاله را همراه با تصویر مربوطه و در قالب صفحه ای مجزا در وب سایت قرار داده ایم. برای مطالعه،بر روی لینک زیر، کلیک نمائید:

آموزش تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات ثبت شده در نرم افزار

بروز رسانی و دریافت ویرایش های جدید نرم افزار رستوران عارف رایانه

بروز رسانی نرم افزار (آپدیت)

اگر چه همواره سعی بر این داشته ایم که محصولی بی کم و کاست و بدون اشکال به مشتریان ارائه کنیم، اما معتقدیم همچنان جای تغییر در نرم افزار وجود دارد. تغییراتی در راستای بهبود و توسعه این محصول که گاهی ممکن است به دلیل رفع اشکال یا باگ در نرم افزار باشد که از سوی کاربران اعلام شده اند و گاهی جهت ارائه امکانات بیشتر و کیفیت بالاتر. برای این منظور بخشی تحت عنوان “بروز رسانی” در نرم افزار های عارف رایانه قرار داده شده که توسط آن می توان نرم افزارخریداری شده را به ویرایش های جدید تر بروز رسانی نمود

دریافت ویرایش جدید نرم افزار از طریق وب سایت عارف رایانه

تغییرات انجام شده در نرم افزار رستوران عارف رایانه، بلافاصله بر روی وب سایت عارف رایانه قرار خواهند گرفت و شما از منوی بروز رسانی نرم افزار که در صفحه اصلی این نرم افزار قرار گرفته شده است، می توانید از آخرین وضعیت آپدیت این محصول آگاهی پیدا کنید و در صورت لزوم، نرم افزار خود را در کمتر از چند دقیقه بروز رسانی کنید. عملیات بروز رسانی را نیز در قالب مقاله ای مجزا در وب سایت قرار داده ایم و برای مطالعه و چگونگی آن بر روی لینک زیر کلیک نمائید:

بروز رسانی آنلاین نرم افزار رستوران از طریق وب سایت عارف رایانه