نمونه

دعوت به همکاری

عارف رایانه با سالها تجربه در زمینه تولید نرم افزارهای ویژه مدیریت و حسابداری مراکز تجاری تخصصی اعم از: پزشکی ، هتلداری ، حسابداری ، صندوقداری ، مدیریت امور داخلی ، مدیریت مشتریان و …   از افراد حقیقی و حقوقی با صلاحیت و علاقه مند جهت فروش محصولات نرم افزاری خود با شرایط ویژه، دعوت به همکاری می نماید. شرایط مربوط به همکاری، پس از آشنایی اولیه با متقاضیان از طریق رزومه و مشخصات ارسالی، از طریق ایمیل برای ایشان ارسال خواهد شد.

.

اخذ نمایندگی فروش

جهت اخذ همکاری و اخذ نمایندگی فروش محصولات نرم افزاری ما، ابتدا می بایست رزومه خود را تحت فایل PDF تهیه کرده و سپس توسط فرم زیر یا آدرس ایمیل از طریق آدرس ايميل job@arefrayaneh.com برای ما ارسال نمائید.

.

resumeتهیه رزومه

برای تهیه رزومه ارسالی، نکاتی را باید توجه داشته باشید که در قسمت ارسال رزومه به آن اشاره کرده ایم. قبل از ارسال رزومه حتماً این بخش را مطالعه نمائید.کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و نسبت به انجام امور مربوطه اقدام خواهند نمود.

دستگاه باركد خوان

یکی از امکانات نرم افزار های انبارداری، رستوران، مطب، کلینیک و درمانگاه پزشکی و دندانپزشکی، هتلداری تولید شده توسط شرکت عارف رایانه، امکان ورود و خروج کالا از انبارهای مختلف توسط دستگاه بارکد خوان می باشد.

توسط دستگاه بارکد خوان صدور انواع فاکتور های مربوط به ورود و خروج کالا در کوتاهترین زمان و با دقت بالا انجام می پذیرد. يكي از بهترين برند هاي دستگاه باركد خوان برند ديتا لاجيك مي باشد. اين دستگاه ها با كيفيت مطلوب، نصب و استفاده آسان، امكان ورود و خروج كالا را براي انبار دار فراهم آورده است.